KL Rahul تصویر مورد علاقه خود را در مورد روز تولد “کودک دیوانه” Atia Shetty به اشتراک گذاشت

K.L.  راهول تصویری را که دوست داشت به اشتراک گذاشت

KL Rahul عکسی با Atia Shetty در اینستاگرام منتشر کرد© اینستاگرام


KL Rahul روز پنجشنبه در 28 سالگی تولد خود ، آرزوی بازیگر بالیوود ، Atia Shetty را به اینستاگرام داد. او در اینستاگرام به همراه سلفی ناز این دو نوشت: “تولدت مبارک ، عزیزم دیوانه”. طبق شایعات ، این دو با هم ملاقات می کنند و اغلب یکدیگر را در شبکه های اجتماعی ارسال می کنند. آتیا شتی تولد کاپیتان پنجاب کینگس یازدهم را آرزو کرد و او را “مرد من” خواند. KL Rahul در حال حاضر در امارات متحده عربی مستقر است ، جایی که اکران لیگ برتر هند ادامه دارد.

بوق تجاری

آتیا شتی دختر سونل شتی ستاره بالیوود است. این دو نفر پیش از این در شبکه های اجتماعی از یکدیگر گزارش می دادند. او حتی از طریق یک پست اینستاگرامی برای او تولد آرزو کرد. پیش از این ، رهول همچنین تصاویر هر دوی آنها را از غرفه تلفن به اشتراک گذاشته بود و با استفاده از دیالوگ معروف از “Hera Ferry” معروف ، پدر سونیل شتی ، پدر آتیا ، عنوان نوشت.

سونیل شتی خودش با سه شکلک خندان به عکس پاسخ داد.

پادشاهان XI پنجاب علی رغم افزایش دیرهنگام فرم که شامل یک برد پنج برد بود ، پس از کسب مقام ششم در جدول لیگ ناکام ماند. در مجموع ، پنجاب در شش مسابقه برنده و هشت بازی باخته است. راهول فصل خود را با یادداشت خوب به پایان رساند و در مسابقه نارنجی Cap با 670 دوش از 14 بازی با ضربات 129.34 پیشرو در این رقابت ها پیش افتاد. او همچنین یک تن از پنجاه سال زخمی شد. حداکثر تعداد آن شامل 58 چهار و 23 مورد شش نفره بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله