Kings XI Punjab vs Rajasthan Royals امتیاز زنده در هر مسابقه 50 به روز رسانی T20 1 5

[ad_1]


مسابقات لیگ برتر کریکت لیگ برتر هند 2020 را در Sports.NDTV.com دنبال کنید. بعد از ۰.۰ جلد ، Kings XI Punabab 0/0. نتایج بی درنگ ، نظرات شمشیر و سایر موارد را دریافت کنید. بازی امروز لیگ برتر هند 2020 را بین پادشاهان یازدهم پنجاب و سلطنتی راجستان تماشا کنید. همه موارد مربوط به مسابقات Kings XI پنجاب و Rajasthan Royals در Sports.NDTV.com در دسترس خواهد بود. در جریان نتایج بازی Kings XI Punjab – Rajasthan Royals باشید. کارتهای “Kings XI Punabab” را در برابر “Rajasthan Royals” بررسی کنید. می توانید به روزرسانی های کارت امتیازی دریافت کنید ، واقعیت ها را با هم مقایسه کنید. با تبلیغات Sports.NDTV.com که مکان مناسبی برای گرفتن امتیاز در کریکت است ، به روزرسانی های زنده سریع داشته باشید.

پنجاب (نقش XI) – K.L. Rahul (WK / C) ، Mandip Singh ، Chris Gale ، Nicholas Puran ، Glenn Maxwell ، Deepak Huda ، Chris Jordan ، Murugan Ashwin ، Ravi Bishnoi ، Mohamed Shami ، Arshdip Singh.

راجستان (“XI”) – رابین اوتاپا ، بن استوکس ، استیون اسمیت (سی) ، سانجو سامسون (انگلستان) ، جوس باتلر ، رایان پاراگ ، رهول تواتیا ، جفرا آرچر ، شریاس گوپال ، وارون آرون ، کارت های کشش.

سرپرست پنجاب ، KL Rahul ، می گوید که آنها همچنین می خواستند ابتدا سوار شوند ، اما به نظر می رسد یک ویکت خوب است و آنها می خواهند یک هدف مناسب را روی تخته قرار دهند و سپس از آن دفاع کنند. ایالت ها در آغاز بهتر می بردند ، اما اکنون بولینگ به خوبی پیش می رود ، احتمالاً همه چیز به روش خود پیش می رود و این یک تلاش کامل تیمی بود. او امیدوار است که همین کار ادامه پیدا کند. ذکر شده است که آنها درباره آنچه در اینجا بازی می شود یاد گرفتند ، در مورد آن صحبت کردند و می خواهند از بازی لذت ببرند. گزارش می دهد که آنها در یک طرف بازی می کنند.

استیون اسمیت ، کاپیتان راجستان ، می گوید که از مسابقه مطمئن نیست ، این اتفاق در بعضی از بازی ها می افتد ، اما در بعضی دیگر این طور نیست و به همین دلیل او یک نوشیدنی می خواهد. فصل آینده را برای آنها اعلام کنید و آنها بهترین بازی را انجام ندادند ، اما او امیدوار است که بتواند این کار را در اینجا انجام دهد. گزارش می دهد که هارون در XI سرعت بیشتری دارد و او امیدوار است که بتواند چیزی به Powerplay آنها اضافه کند.

Tos – راجستان به عنوان کاسه انتخاب شد!

دنی موریسون و دارن گانگا گزارش میدانی را ارائه می دهند. دومی می گوید که این مرحله هنوز برای خفاش خوب است ، اما تعداد شش تایی که در این مکان قرار می گیرند ، در مقایسه با بقیه کمتر است ، بنابراین شما باید انتخاب کنید که کدام توپ را به هوا بلند کنید ، و کدام – با دقت. موریسون نتیجه گرفت که ویکت دارای پوشش چمن زیبایی است و باید یک ویکت خوب باشد.

این بازی 50 امین لیگ هند T20 است و با بسیاری از شرط بندی ها یک برخورد حیاتی است. در بازی ای که راجستان توانایی شکست خوردن به عنوان باخت را ندارد ، آنها بیرون می آیند. پیروزی پنجاب به این معنی است که سرنوشت آنها کم و بیش در دست خود آنها خواهد بود ، اما در صورت باخت آنها به نتایج تیم های دیگر اعتماد خواهند کرد. هر دو در پشت این دستگاه قرار می گیرند. با این وجود پنجاب در حالیکه 5 پیروزی پیاپی برنده شده است ، پرواز در سطح بالایی دارد. راجستان همچنین پس از شکست دادن میزهای میز بمبئی در آخرین بازی خود ، بسیار مطمئن خواهد بود. دو تیم با تعداد زیادی بازیکن ستاره ، قطعاً می توان انتظار مسابقات کراکر را داشت. فراموش نکنیم ، آخرین باری که آنها ملاقات کردند ، چیز خاصی را مشاهده کردیم ، به نام کمتر شناخته شده ، Rahul Tewatiya. اگر بازی ای مانند دفعه قبل جالب باشد ، نمی توانیم چیز دیگری بخواهیم. برای بروزرسانی ها با ما همراه باشید.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]