Kieran Pollard می گوید لیگ برتر هند 2020 ، سرخپوستان بمبئی در مقابل سلطان سلطنتی بنگلور: سم های سوریاكومار باید ناامید شوند زیرا آبی را به لباس آبی نمی پوشانند.

[ad_1]

Kieran Pollard می گوید IPL 2020 ، MI در مقابل RCB: سم های Suriakumar باید ناامید شوند و لباس هند را آبی نمی کنند.

IPL 2020 ، MI در برابر RCB: سوریاکومار یدوف 79 شکست از 43 زایمان را شکست داد.© BCCI / IPL


کایران پولارد ، کاپیتان بمبئی هند پس از ثبت یک پیروزی جامع با پنج گل برابر Royal Challengers Bangalore (کریستین بولگارد) گفت که سوریاکومار یدوف از انتخاب شدن برای تیم هند ناامید خواهد شد. سرخپوستان بمبئی با پنج ویکت در دست و پنج شمشیر 165 رانندگی کردند. Suryakumar Yadav یک ضربه ناپذیر 79 دونده زد تا تیمش را به خط بیاورد. برای RCB محمد سراج و یوز وندرا چاهال هر کدام دو ویکت را به دست آوردند. سرخپوستان بمبئی با این پیروزی با 16 امتیاز از 12 مسابقه به رده های بالای جدول رسیدند ، در حالی که RCB با 14 امتیاز از 12 مسابقه در مکان سوم قرار دارد.

بوق تجاری

“ما چند ویکت از دست دادیم ، اما سوریا ما را به خانه رساند. تصور کنید شخصی با این تعداد وارد شده و با وجود سقوط ویکت ، با چنین سرعتی ضرب و شتم می کند. حداکثر کاری که می تواند انجام دهد این است که برای ما بازی کند. ثابت قدم باشید ، پاداش فرا می رسد. “

وی افزود: “من همیشه آنچه تیم از من می خواهد را انجام داده ام. اگر تیم خوب كار كند ، خوشحالم. در اعماق او (سوریا) باید بسیار ناامید شود كه به هند آبی پوشیده نیست.”

پیش از این ، دودود پودیکال 74 بار اجرا شد ، اما کالسکه سه محفظه جاسپر بومری به بمبئی کمک کرد تا RCB را در بیست فریم اختصاص داده شده به 164/6 محدود کند.

در بمبئی ، جاسپر بومرا سه ویکت را به سختی قلقلک داد ، در حالی که ترنت بولت ، دیپاک چهار و پولارد هر کدام یک ویکت گرفتند.

بالا رفته

پولارد گفت: “من در حال تلاش برای تجزیه و تحلیل هستم. من یک ویکت ABD دارم. ما فقط نمی توانیم به بومرا وابسته باشیم. اما ما دوست داریم که بچه های دیگر به این بازی بیایند.

دفعه بعدی که بمبئی به پایتخت دهلی عزیمت می کند ، شنبه ، 31 اکتبر ، در ورزشگاه بین المللی دبی است.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]