Kieran Pollard فینال لیگ برتر هند مقایسه فینال IPL و بازی در جام جهانی است

IPL 2020 Final، MI vs. DC: Kieron Pollard فینال IPL را با عنوان قهرمانی جام جهانی مقایسه می کند

فینال IPL 2020: در این فصل Kieron Pollard 259 دوش با سرعت اعتصاب بیش از 190 به ثمر رسانده است.© اینستاگرام


سرخپوستان بمبئی با تماشای پنجمین رکورد عنوان قهرمانی IPL ، روز سه شنبه در استادیوم بین المللی دبی به دیدار “پایتخت های دهلی” در فینال لیگ برتر هند 2020 می روند. كایران پولارد واگن هند بمبئی قبل از درگیری در سطح بالا صحبت كرد و میزان فینال IPL را با فینال جام جهانی مقایسه كرد. سرخپوستان بمبئی صبح امروز در فینال ویدیویی را در اینستاگرام منتشر کردند ، جایی که پولارد و ماهله جیاواردنه نظرات خود را در مورد این فصل به اشتراک گذاشتند و درباره فینال IPL صحبت کردند. یونیورسال وست ایندیز خاطرنشان کرد که اگرچه در بالای درگیری جمعیتی وجود ندارد ، او معتقد است که فینال IPL به اندازه فینال جام جهانی بازی بزرگی است.

بوق تجاری

“نام بازی فشار در فینال است. همه این فشار را احساس می كنند ، شما می خواهید برنده شوید ، نمی خواهید اشتباه كنید. اما در پایان ، شما باید سعی كنید و آن را مثل همیشه بازی بپذیرید. فقط آنجا بروید و از جو لذت ببرید. بدیهی است كه الان در پولارد در ویدئویی که توسط M.I. ارسال شده گفت: “در این فینال هیچ جمعیتی وجود ندارد ، اما از مقیاس بازی لذت ببرید. این فینال IPL است ، این بزرگترین چیز پس از فینال جام جهانی است.”

سرخپوستان بمبئی پس از طی مراحل لیگ با 18 امتیاز در کنار نام مقام اول جدول را از آن خود کردند.

سپس مدافع عنوان قهرمانی کار آسانی را برای پایتخت های دهلی در اولین مسابقه مقدماتی انجام داد تا جای خود را در فینال رزرو کند.

دهلی که بعد از مرحله لیگ دوم شد ، در دومین بازی مقدماتی یکشنبه SunRisers Hyderabad را شکست داد و به اولین فینال IPL رسید.

مباحث ذکر شده در این مقاله