“Jinx” پایان یافت ، وعده “آرسنال” Arteta – فوتبال

از نحوه فشار و آرامش برای دفاع از برتری ، آرسنال یکشنبه پیروزی یک بر صفر را بدست آورد که پیر-امریک اوبامیانگ از دقیقه 69 ضربات پنالتی دریافت کرد. اشتباه پل پوگبا ، فرانسوی که برای دومین بار در این فصل در لیگ برتر یک پنالتی را از دست داد ، منجر به شکست یونایتد شد ، اما با توجه به پوچ بودن آنها ، اشتباه بیش از نوبت آنها به نظر می رسید.

نهم در لیگ ، به دلیل Covid-19 ، و Mesut Oezil مجبور به اخراج کارکنان شد – این یک مشکل بزرگ است ، “آرسنال” نیز دور از دسترس نیست ، اما تحت نظر میشل آرتت علائم مثبت است. آرسنال با هدایت کاپیتان سابق خود منچسترسیتی و چلسی را فتح کرده و در دوره گذشته جام حذفی را فتح کرده است. در 2019-20-20. آنها همچنین لیورپول را شکست دادند که از زمان تصدی آرتتا در دسامبر 2019 ، در 4 تلاش یک بار پیروز شده است.

“تیمی که امروز دیدید همان چیزی است که ما در حال شروع هستیم. آرتتا که پس از شکست منچسترسیتی و لسترسیتی تحت فشار وارد بازی شد ، گفت: “من به شخصی که در اولدترافورد نشان دادیم و از پیروزی خوشحال شدم افتخار می کنم.”

یک سوم جلو هنوز فاقد یک جفت خلاق است – این اولین هدف Abamean از زمانی بود که وی شش هفته و 277 دقیقه پیش در لیگ برتر قرارداد جدید امضا کرد ، زیرا ویلیان و الکساندر لاکازت نمی توانند خود را تحمیل کنند – اما روز یکشنبه آرسنال فشرده – جمع و جور. آنها همچنین بهترین عملکرد دفاعی را پس از هفت بازی که توسط سه رهبر برتر دوره گذشته در جاده برگزار شده است ، دارند.

توماس پارتی آنقدر مهم بود که روی کین ، کاپیتان سابق یونایتد ، او را با پاتریک ویرا در Sky Sports مقایسه کرد. این حزب در 10 مسابقه پیروز شده است ، بیشتر بازیکنان آرسنال در لیگ در این دوره ، سه دریبل و یک گل برگزار کرده اند. بیش از توانمندی کمک محمد الننی و دو الماس صاف از خط هافبک یونایتد بود که چهارشنبه گذشته مقابل “RB لایپزیگ” 5 بر صفر به پیروزی رسید.

النی و پرتی نامه ای را نگه داشتند که یونایتد را کاملاً مختل کرد در بازی ای که احتمال آن کم بود. هکتور بلرین ، که چالش گستاخانه پوگبا برای او پنالتی تعیین کرد ، همچنین در خط دفاعی ، که در آن راب هولدینگ و گابریل عضوگیری تازه نفس اول بودند ، تغییر خوبی ایجاد کرد.

همه اینها باعث پیروزی آرسنال در تیم “شش بزرگ” برای اولین بار در 30 بازی در لیگ شد. لکه ای که توپچی ها در اولدترافورد پاک کرده اند از ژانویه 2015 ، زمانی که آنها منچسترسیتی را با نتیجه 2-0 شکست دادند ، گسترش یافته است. رکورد آنها در یونایتد حتی وحشتناک تر بود. آنها از سپتامبر 2006 که امانوئل آدبایور پاس سسک فاربرگاس را دریافت کرد ، در این سمت منچستر پیروز نشده اند. گری نویل سپس کاپیتان یونایتد بود.

“این یک پیروزی بزرگ است. ما از ابتدا می دانستیم که به این روند اعتماد داریم ، مایکل چیز بسیار دلپذیری را به ارمغان می آورد. “Abameyang گفت.