‘Jhoome Jo…’: شاهرخ خان به رینکا سینگ ادای احترام می کند پس از اینکه Kalkata Knight Riders در IPL 2023 Gujarat Titans را شکست داد.

رینکو سینگ قهرمان کلکته نایت رایدرز بود و در پنج اینینگ آخر مسابقه پنج شش زد تا تیمش را به پیروزی شگفت انگیزی بر گجرات تایتانز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در احمدآباد برساند. با 29 ران مورد نیاز در فینال، رینکو یاش دیال را تمیز کرد تا یک برد باورنکردنی برای تیم رقم بزند. مالک شاهرخ خان نتوانست بعد از مسابقه جلوی شادی خود را بگیرد و در شبکه های اجتماعی تصویری ویژه از آواتار “پاتان” رینکو سینگ به اشتراک گذاشت و به تیم بابت این نتیجه تبریک گفت. “JHOOME JO RINKUUUUUU!!! عزیزم @rinkusingh235 و @NitishRana_27 و @venkateshiyar تو خوشگلی!!! و به یاد داشته باشید، باور کنید، فقط همین است. به @KKRiders و @VenkyMysore تبریک می گویم، آقا مراقب قلب خود باشید!» او در توییتی نوشت.

علیرغم اینکه رشید خان اولین هت تریک IPL 2023 را انجام داد، آخرین عملکرد مهم رینکو سینگ این مسابقه را تحت الشعاع قرار داد. ونکاتش ایر از گجرات یک ضربه درخشان 83 در 40 توپ انجام داد که کلکته را به تعقیب نزدیکتر کرد.

در تعقیب و گریز، اولین ویکت کلکته در اوور 3 به دست آمد، زمانی که محمد شامی رحمان الله قرباز را به پاویون بازگرداند که 15 توپ را از 12 توپ می زد. بولر ایرلندی جاشوا لیتل ضربه دیگری به کلکته وارد کرد و ویکت نارایان جگادیسان را با 6 گل از 8 توپ در 3.6 اوور گرفت.

KKR که با دو باخت اولیه ویکت دست و پنجه نرم می کرد، 43 دوش را روی اسکوربورد گذاشت که ونکاتش آییر 18 در 13 توپ و نیتیش رانا 3 در 3 توپ را پس از پایان پاورپلی زد.

در پایان 9 اور، ونکاتش و نیتیش یک شراکت پنجاه ران برای کلکته ایجاد کردند تا به یک تعقیب و گریز عظیم نزدیکتر شود.

KKR در 10 اور با ونکاتش با 39 توپ خارج از 22 و نیتیش با 25 توپ خارج از 18 توپ، 86 بر 2 بود.

ونتاکش با ضربه محکم وسط در 26 توپ به پنجاه خود رسید.

دوتایی ونتاکش و نیتیش در اورهای دوازدهم و سیزدهم سرعت تحویل خود را افزایش دادند که در آن رشید خان و یاش دیال به ترتیب با 13 و 17 ران موفق شدند.

بلافاصله پس از مشارکت خیره کننده این دو در 100 ران، گجرات به بازی برگشت در حالی که لیتل نیتیش را به عقب برگرداند، که با 45 توپ از 29 توپ خوب به نظر می رسید.

ونکاتش در اوور شانزدهم مقابل لیتل تمام شد و یک شش و دو چهار ضربه زد. لیتل 17 دوش کرد و جدول را به نفع کلکته تغییر داد.

کلکته در 15.2 اور به رکورد 150 دوندگی رسید.

در 15.5 اور، گجرات به موفقیت ارزشمندی از ونکاتش دست یافت که توسط آلزاری جوزف بولد کرد. ونتاکش در 40 توپ ضربه درخشان 83 را به ثمر رساند.

رشید خان، کاپیتان ایستاده GT با بولینگ استثنایی خود، اولین هت تریک IPL 2023 را به ثمر رساند و به ترتیب آندره راسل، سونیل نارین و شاردول تاکور را شکست داد. او موقعیت تایتان ها را در بازی مستحکم کرد.

رینکو سینگ پنج شش ششی متوالی زد تا به یک حرکت بی‌سابقه برای کاهش مجموع عظیم تایتان‌های گجرات تبدیل شود. یاش دیال با 31 ران در آخرین اور بازی را واگذار کرد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله