“It must be BTS”: سون هیون مین ستاره تاتنهام عشق خود را به پسر معروف کره جنوبی نشان می دهد


گروه پسران BTS کره جنوبی که در حال حاضر یکی از محبوب ترین گروههای موسیقی در جهان است ، یک هوادار مشهور جدید تحت عنوان Son Hung Min ستاره تاتنهام پیدا کرده است. یک پیام از طریق یک پیام رسمی لیگ برتر ایالات متحده نشان داد که Son در پاسخ به سوالی درباره موسیقی دان مورد علاقه خود گفت: “این باید BTS باشد”. به تازگی ، این فوتبالیست هنگام خدمت در تیم ملی کره جنوبی از بیماری COVID-19 ترسیده است. اگرچه آزمایش منفی بود ، اما شش نفر از هم تیمی های وی از نظر ویروس کشنده مثبت بودند.

بوق تجاری

اتحادیه فوتبال کره تأیید کرده است که آزمایش کوانگ چانگ هون ، لی دونگ جونگ ، هوانگ یینگ-پرتو ، نا سانگ هو ، کیم مون هوانگ و دروازه بان جو هیون وو از نظر ویروس کرونا مثبت بوده است.

BTS که به بانگتان بویز (Bangtan Boys) نیز معروف است ، یک گروه پسرانه و هفت نفره در کره جنوبی است. این گروه شامل RM ، Jin ، Suga ، J-Hope ، Jimin ، V و Jungkook است. بسیاری آنها را یک گروه هیپ هاپ می دانند ، آنها ژانرهای دیگری را نیز آزمایش کردند ، متن ترانه ها بر اساس مسائل شخصی و اجتماعی بود.

این گروه همچنین در جلد مجله تایم حضور داشت و همچنین در سازمان ملل نیز برنامه اجرا کرد. محبوبیت آنها هر ساله در حال افزایش است و هند نیز طرفداران زیادی دارد. همچنین طرفداران آنها به BTS ARMY معروف هستند.

بالا رفته

اخیراً ، در مصاحبه ای با NDTV ، این گروه نشان داد که موفقیت آنها با تلاش و مهلت مقرر همراه است. آنها همچنین توضیح دادند که تعداد طرفداران آنها علی رغم موانع زبان در حال افزایش است ، زیرا بیشتر آهنگ های آنها به کره ای است. آنها آن را به موسیقی نسبت دادند که هیچ مانع زبانی ندارد زیرا مردم را به هم پیوند می دهد.

عشق Son Hong Min به BTS در بین طرفداران بسیار محبوب شده است و گروه نیز از همان کشور 28 ساله است.

مباحث ذکر شده در این مقاله