ISL: FC Northeast United بدون پیروزی مانند بنگال شرقی به کار خود ادامه می دهد


اف سی شمال شرقی یونایتد با پیروزی 2-0 در هفتمین مسابقه سوپرلیگ هند در روز شنبه در میدان تیلاک ، دردسرهای دیگری را در بنگال شرقی جمع کرده است. گل به خودی سورچاندرا سینگ (دقیقه 33) و ضربه روچرلا (90 دقیقه) بعد از مصدومیت باعث شد تا هایلندی ها بدون شکست بمانند و به مقام دوم جدول لیگ صعود کنند. بنگال شرقی هنوز در لیگ نتیجه ای نگرفته است. SCEB ناامید خواهد شد که اگر نمایش خوبی به امتیاز نرسد و چند تصمیم مهم داوری علیه آنها باشد. رابی فاولر ، مربی SCEB ، یک تغییر اساسی در XI شروع خود ایجاد کرد که با نتیجه 0 بر 3 مغلوب Mumbai City FC شد و Senaj Singh به جای Daniel Fox به میدان آمد.

بوق تجاری

جرارد نوس ، مربی NEUFC ، با انجام 5 تغییر در تیمی که مقابل FC Goa به تساوی دست یافت ، این تغییرات را ادامه داد.

Gurmit ، Ashutosh Mehta ، Mashur Sherif ، Kwesi Apia و Nintoinganba Mitei در یازده سالگی بازگشتند.

نیمه اول وحشتناک SCEB به وضوح بهترین تیم بود ، اما آنها نتوانستند تسلط خود را به امتیاز تبدیل کنند. اولین فرصت آنها در دقیقه 4 از روی ضربه ایستگاهی ژاک مگیوما حاصل شد ، اما ضربه سر اسکات نویل از کنار دروازه به دست گورمت سینگ افتاد.

فاولر ظاهراً فکر کرد که پنالتی در دقیقه 20 توسط ماگوما مهتا را پس از فشار دادن به محوطه جریمه به محوطه جریمه اعلام کرد. به نظر خطایی واضح بود ، اما داور بازی را تکان داد.

NEUFC مانند مسابقات قبلی به اعتصاب حریفان خود ادامه داد. و این تاکتیک در نیمه اول نتیجه داد که آنها به طور تصادفی پیش افتادند. اوپیا با موفقیت از جناح راست دوید و Force را در محوطه جریمه یافت.

مهاجم نتوانست تماس خوبی برقرار کند اما توپ از پای سورچاندرا سینگ مدافع به عقب برگشت و به درون دروازه غلتید.

نیمه دوم با حمله برابر هر دو تیم زود حمله کردند. دجیت ماجومدر ، نگهبان SCEB مجبور شد اوایل نیمه دوم اقدام کند و آپیا و سیلاس آن را آزمایش کردند.

یک ساعت بعد از ضربه آزاد SCEB یک گل مطمئن برای Anthony Pilkington به نظر می رسید ، اما با ناراحتی هم تیمی هایش دروازه بان موفق شد توپ را به بیرون بریزد.

بالا رفته

در دقیقه 71 بازی ، Syly فرصت داشت تا امتیاز رو کم کنه ، اما فقط اگر دروازه بان پنالتی کنه ، ضربه Guinean با فاصله زیاد به بیرون رفت.

اما NEUFC سرانجام پس از یک ضد حمله دیرهنگام ، برتری خود را دو برابر کرد. Suhair Vadakkepeedika Rochharzela را در جعبه انتخاب کرد و آن مرد دروازه تور را پیدا کرد تا به امیدهای SCEB پایان دهد.

مباحث ذکر شده در این مقاله