ISL: FC Goa مسابقات سوپرلیگ هند را علیه FC Sunil Cetri-Led Bengaluru آغاز می کند


فوتبال گوا با ظاهری جدید که با اضافه شدن بازیکنان خارجی جدید و سرمربی جدید تقویت شده است ، در روز یکشنبه با بنگالوروی قدرتمند رقابت های خود را در سوپرلیگ هند آغاز خواهد کرد. FC Goa هرگز موفق به کسب جام ISL نشده و می تواند امیدوار باشد که این بار یک مرحله جلوتر از فصل های 2018 و 2015 که دوم شدند ، خواهد بود. اما برای مربی خوان فراندو که می خواهد این باشگاه به بازی در مارک فوتبال تهاجمی که تحت مربی قبلی سرجیو لوبری نیز بازی می کردند ، ادامه دهد کار ساده ای نخواهد بود.

بوق تجاری

“ما با بازی در زمین جلو به مارک مهاجم فوتبال ادامه خواهیم داد. این فلسفه باشگاه است و واقعاً مرا به سمت کار جذب کرد. این با نوعی فوتبال که به آن اعتقاد دارم همخوانی دارد.” گفت فراندو.

FC Goa ، که فصل گذشته قهرمان برنده سپر لیگ شد و به عنوان اولین تیم از هند به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه یافت ، از مهاجمان ستاره ای مانند فران کارومیناس و هوگو بوم جدا شد که خود را اعلام کردند. سالها گلزنان در ISL.

آنها بازیکنان باکیفیتی را اعم از داخلی و خارجی اضافه کرده اند و آشنایی آنها با محیط خانه برای حداقل رسیدن به پلی آف لازم است.

FC Goa روی ایگور آنگول ، مهاجم مرگبار اسپانیایی حساب می کرد که از همان ابتدا شجاعت خود را ثابت کرده است.

این مربی می تواند مهاجمین دیگری مانند Aaren D’Silva ، Devendra Murgaonkar ، Ishan Pandita و Makan Chote را انتخاب کند تا از آنگویلا حمایت کند.

اما گوا هافبک های قدرتمند زیادی از جمله سرمربی تیم “ادو بدیا” دارد که می تواند سرنوشت بازی را تعیین کند.

علاوه بر این ، مانند بازیکن بین المللی هند ، برندون فرناندز ، لنی رودریگز ، آلبرت نوگوئرا و خورخه اورتیز ، باید نقش فیدرها را بازی کنند.

جدایی هافبک هایی مانند احمد جهائو و هوگو بوموم باعث افزایش فشار بر نوگوئر می شود که باید به رابطی بین بدیا و آنگویلا تبدیل شود.

سپس مدافعان ایوان گونزالس و جیمز دوناچی در میان دیگر مدافعان محلی حضور دارند تا حمله مخالفان را خنثی کنند.

از طرف دیگر ، بنگالورو ، که یک بار موفق به کسب ISL شد ، نیز امیدوار به شروع پیروزی خواهد بود و سونیل چتری ، مهاجم ستاره ، سرآمد خواهد بود.

تیم بنگالورو دارای واحدی کاملاً حساب شده است و برای اولین بار حریف سرسختی خواهد بود.

Chhetri پرکار می تواند بازی را به تنهایی برگرداند و با پشتیبانی قوی از BFC پیروزی سخت خواهد بود.

بالا رفته

چوب مهم دیگر در دایره BFC سهامدار باتجربه Gurprit Singh Sandhu است ، که فصل گذشته 11 ورق خالی را ثبت کرد. نقش او کمتر از نقش چهار نفر اهمیت نخواهد داشت.

همچنین انتظار می رود بنگالورو با مهاجمان اصلی کلیتون سیلوا و کریستین اوپست بازی کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله