ISL-7: اولین تورنمنت مهم هند پس از مسدود کردن Covid-19 برای شروع – فوتبال

در پشت درهای بسته و با انجام اقدامات ایمنی بهداشتی روز جمعه ، سوپرلیگ فوتبال هند (ISL) از اینجا آغاز می شود ، که اولین تورنمنت مهم کشور است که پس از معرفی محاصره Covid-19 هشت ماه پیش برگزار می شود.

Mohun Bagan و Kerala Blasters ، قهرمانان سابق ATK ، بحث را با آنچه انتظار می رود در استادیوم GMC در Bambolim ، گوا برگزار شود ، آغاز می کنند.

اما اولین بازی بزرگ این فصل بدون شک بازی ATC Mohun Bagan و SK East Bengal در Fathord در 27 نوامبر خواهد بود – دو سنگین وزن رقابت خود را بیش از یک قرن در آواتار جدید به روز می کنند.

ATK Mohun Bagan ، پس از ادغام قهرمانان ISL و I-League در یک باشگاه در اولین تورنمنت خود ، در هفتمین دوره مسابقات پردرآمد مبتنی بر امتیاز به عنوان یک عنوان محبوب شروع خواهد کرد.

آنها برخی بازیکنان با کیفیت مانند ساندش جینگان ، مدافع ستاره هند را تحمیل کردند ، در حالی که ترکیب اصلی قهرمانان ATC فصل گذشته را حفظ کردند ، مانند روی کریشنا ، بازیکن بین المللی فیجیان ، که علیه دفاع حریف مخالفت کرد.

روی در فصل گذشته بهترین گلزن تیم بود و 15 گل از 21 بازی به ثمر رساند و همچنین 6 پاس گل داد. در فینال ، هنگامی که ATK سومین عنوان ISL خود را از آن خود کرد به عنوان کاپیتان منصوب شد و به عنوان کاپیتان لباس تازه ایجاد شده ATK Mohun Bagan برمی گردد.

گوا FC که فصل گذشته قهرمان برنده سپر لیگ شد و به عنوان اولین تیم از هند به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد ، از جدایی مهاجمان ستاره Ferran Caraminas و Hugo Boomus به شدت رنج خواهد برد.

هر دوی این بازیکنان در طول سال ها خود را به عنوان گلزن در ISL ثابت کرده اند. با این حال ، آنها همچنین چند بازیکن با کیفیت اضافه کرده اند و دانش آنها از شرایط خانه برای آنها مفید است تا حداقل به پلی آف برسند.

برندگان سابق FC Bengaluru زیر نظر Carles Quadrat با بسیاری از بهترین بازیکنان هند و خارجی های ثابت شده در لیست علاقه مندی های طولانی مدت قرار خواهند گرفت.

کوادرات اطمینان حاصل کرد که بازیکنان اصلی او از تیم برنده عنوان در 19-2018 هنوز در این نزدیکی هستند. سرمربی اسپانیایی علاوه بر گورپریت سینگ ساندو برنده دوبار دستکش طلایی و سونیلا ستری گلزن برتر INL ، همچنین موفق شده است اریک پرتال و دیماس دلگادو ، مدافع و هافبک خوانان را به تساوی بکشاند.

تعدادی از بازیکنان جوان و با استعداد آنها نیز حفظ شده اند ، از جمله Asike Kurunian و از همه مهمتر ، Udanta Singh با کیفیت بالا.

“بمبئی سیتی” تیم دیگری است که حداقل برای رسیدن به پلی آف پس از تغییرات قابل توجه پس از فصل گذشته تلاش خواهد کرد. هنگامی که گروه فوتبال سیتی ابوظبی اکثریت سهام FC Mumbai City FC را به دست آورد ، این باشگاه ترکیب را کاملاً اصلاح کرد.

بزرگترین نام پیوستن سرمربی سرمربی لوبرا از FC Goa است. لوبرا FC Goa را به فینال فصل 19-19 2018 رساند و مسئولیت بیشتر فصل گذشته را نیز به عهده داشت وقتی Gaurs جایگاه خود را در جدول لیگ تثبیت کرد. او به چندین بازیکن با کیفیت FC Goa در قالب Maurtada Fola ، Mandar Rao Desai و Hugo Boomus اشاره کرد – قهرمان لیگ با 11 گل و 10 پاس گل در 15 مسابقه.

تازه واردان به باشگاه ورزشی بنگال شرقی با هدایت رابی فاولر افسانه لیورپول و چنای قهرمان دو دوره ISL ممکن است در میان اسب های تاریک باشند.

این مسابقات که از نوامبر تا مارس ادامه خواهد داشت ، به دلیل شیوع بیماری همه گیر محدود به یک مکان است.

طبق پروتکل های مشترک با توله ها ، همه شرکت کنندگان در مسابقات باید اخبار بهداشتی روزانه را از طریق یک برنامه مخصوص طراحی شده ارائه دهند. از زمان ورود به این کشور ساحلی ، همه تیم ها در شرایط بیولوژیکی بی خطر مانده اند.

10 فرانچایز رقیب به سه گروه تقسیم شدند: گروه A شامل چهار تیم و گروه های B و C از سه حزب تشکیل شده است.

ISL همچنین یک تیم پزشکی مرکزی تشکیل داد و یک افسر بهداشت لیگ استخدام کرد که دستورالعمل های عملیاتی را صادر کرده و از طریق مسابقات از اجرای آنها اطمینان حاصل می کند.

ISL همچنین باشگاه ها را ملزم به استخدام افسر بهداشتی خود کرده است که در طول فصل از سلامتی و ایمنی بازیکنان / مسئولان مراقبت خواهد کرد.