ISL 2020: FC Goa و Kerala Blasters به ​​اولین پیروزی خود در این فصل دست یافتند – فوتبال

بردی که در سه مسابقه قبلی برای هر دو تیم FC Goa و Kerala Blasters از آنها دور مانده بود ، اگر روز یکشنبه در یک دیدار سوپرلیگ هند در این دیدار قرار بگیرند ، سه امتیاز اول را به شدت از دست می دهند.

هر دو طرف قبلا 12 بار به مصاف هم رفته اند و FC Goa هشت بار پیروز شده و سه بار باخت. گائوری ها همچنین شش مسابقه را برگزار می کنند که در آن برابر کرالا شکست نخورده اند و به دنبال ادامه این مسابقه در ورزشگاه خانگی فاتوردا هستند.

با این حال ، هر دو طرف در نیمه پایانی جدول قرار گرفتند و هر کدام دو امتیاز کسب کردند. و در رابطه با هر دو مربی نگرانی های زیادی هنگام شرکت در این مسابقه وجود دارد.

گرچه کرالا در برابر تمام حریفان خود بر مالکیت مسلط بود ، اما آنها در یک سوم پایانی زمین موثر نبودند و برای ایجاد موقعیت تلاش می کردند.

کرالا در این فصل هنوز از یک بازی آزاد گلی به ثمر نرسانده است. هر دو هدف آنها تاکنون از نصب بوده است. پشت سر کیبو ویکون متزلزل به نظر می رسید. همچنین به فینالیست دو بار ضربه بزرگی به کاپیتان سرجیو سیدونچو وارد شد که شاید مدتی کار نکند.

“هر تیم وظیفه متفاوتی است. درست است که ما به دلیل این سبک بازی شباهت های بیشتری با FC Goa داریم. این یک جنگ برای داشتن توپ بیشتر خواهد بود. اما آنها کارت های خود را بازی می کنند و ما نیز بازی خواهیم کرد. ”

در حال حاضر ، FC Goa بالاترین مالکیت را در ISL داشت. اما با وجود این ، مردان خوان فراندو نیز در دو دیدار قبلی امتیازاتی را از موقعیت های امیدوار کننده از دست داده اند.

لو هاور نیز چهار گل به ثمر رساند و همه آنها ست هایی را پشت سر گذاشتند. آنها امیدوارند که پشت سر هم کارها را سخت تر کنند. آنها باید آلبرتو نوگوئرا ، هافبک را که از طریق محرومیت بازی را از دست می دهد ، خلاص کنند.

“برای هواداران ما ، من می خواهم که آنها از این بازی لذت ببرند زیرا این دو تیم هستند که سعی می کنند فوتبال بازی کنند. من مطمئن هستم که این یک بازی زیبا خواهد بود. ”

انتظار می رود این یک بازی باز باشد و هر دو تیم سبک بازی مشابهی داشته باشند.