ISL 2020: ATK Mohun Bagan با پیروزی مقابل Kerala Blasters – 1: 0 – فوتبال آغاز می شود

فقط باید او بود ، درست است؟ روی کریشنا پس از اولین فصل مسابقات سوپرلیگ هند (ISL) ، تبدیل شدن به یک گلزن مشترک (15 گل) در قهرمان سال گذشته ATC ، ISL-7 و ATC Mohun Bagan را که با برنده قاطع در Kerala Blasters در استادیوم داخلی GMC بمبول به پیروزی می رساند ، برنده شد. گوا ، جمعه

در یک شروع غیرمعمول غیر معمول این فصل همه گیر غیر معمول ISL ، که در 15 دقیقه اول چندین موقعیت خاموش ، تعویض مصدومیت و وقفه در هر دو نیمه را تجربه کرد ، مهاجم فیجی یک پیروزی 1-0 برای ترکیب جدید ATC Mohun Bagan انجام داد.

کریشنا هفت دقیقه پس از یک ساعت فوتبال از بن بست خارج شد و در طی آن هیچ تیمی واقعاً نتوانست کنترل خود را بدست آورد. در فضای سمت چپ ، مانویر سینگ توپ را برای ژاوی هرناندز به محوطه جریمه زد و مدافعان کرالا بلاستر با درگیری بین ویسنته گومز امپیررس و سرخیو سیدونچا ، توپ را قطع کردند. کریشنا که نام او نبود به توپ آزاد حمله کرد ، چند قدم دوید و با پای چپ شوت کرد ، این ضربه توسط آلبینا گومز ، دروازه بان کرالا دفع شد.

این باعث بهبودی عصر هر دو بازیکن ATC Mohun Bagan و Krishna شد که دیدند از نیمه اول فرصت سلطه بر مسابقه آغاز می شود. کریشنا یک جفت داشت ، اولی که در دقیقه چهارم نتوانست از روی کرنر به محوطه جریمه متصل شود و نیم ساعت دیگر ، ضربه او از بیرون محوطه جریمه به بیرون رفت.

در حالی که به نظر می رسید ATK Mohun Bagan در نیمه اول پیشرفت بیشتری داشته است ، Kerala Blasters در اوایل دوم قبل از اعتصاب کریشنا آنها را مجبور به پرداخت هزینه ضعف در پایان کرد.

“ما سه امتیاز کسب کردیم و این مهم است. این پیش فصل معمول نبود ، بنابراین اعتبار تیم است. کرالا نتوانست ریسک کند و ما هم این کار را انجام دادیم. ”