ISL 2020-21: ATK Mohun Bagan در مسابقات افتتاحیه ، برنامه 11 دور اول با Kerala Blasters بازی می کند

[ad_1]

ISL 2020/21: برنامه 11 دوره اول مسابقات را اعلام کرد ، ATK Mohun Bagan با

تعداد بازی های این فصل از 95 بازی در نسخه قبلی به 115 بازی افزایش یافته است.© ISL


در روز جمعه ، 11 دوره اول مسابقات سوپرلیگ هند (ISL) 2020-21 اعلام شد که نشان دهنده بازگشت فوتبال در هند است. در لیگ هفتم لیگ جمعه ، 20 نوامبر 2020 ، قهرمان ATK Mohun Bagan را که به “Kerala Blasters” می رود ، باز می کند. این مسابقه در ورزشگاه GMC در Bambolim ، گوا برگزار خواهد شد. کل لیگ تحت حباب بیولوژیکی امن در گوا در سه مکان برگزار می شود – استادیوم JL Nehru در Fatorda ، استادیوم GMC (Bambolim) و Milak Tilak (واسکو).

بوق تجاری

بنگال شرقی در این فصل به ISL می رود و مبارزاتی را علیه مدافع عنوان قهرمانی آغاز می کند. این تساوی در تاریخ 27 نوامبر در ورزشگاه تیلاک میدان برگزار می شود.

تعداد بازی های این فصل از 95 بازی در نسخه قبلی به 115 بازی افزایش یافته است. این 11 باشگاه در قالب دو بخشنامه با یکدیگر بازی می کنند و چهار باشگاه برتر برای پلی آف امتیاز کسب می کنند.

در 11 دور اول و تمام مسابقات روز یکشنبه شش گل خواهد بود. FC Jamhedpur در اولین بازی اولین مسابقه که در تاریخ 29 نوامبر در ورزشگاه تیلاک میدان برگزار می شود ، به مصاف Adysh می رود.

بالا رفته

قهرمان سابق بنگالورو در مسابقه دوم روز که از ساعت 19:30 در ورزشگاه “J. J. Nehru” در Fathord آغاز می شود ، میزبان برنده “Shield” FC “Goa” خواهد بود.

برنامه 55 مسابقه باقی مانده لیگ در ماه دسامبر اعلام خواهد شد. این تصمیم با در نظر گرفتن صحت تاریخ تقویم مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا اتخاذ خواهد شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]