ISL 2020: بنگال شرقی سومین شکست را از شمال شرقی یونایتد متحمل شد – 0: 2 – فوتبال

بنگال شرقی در سوپرلیگ هند با شکست سومین پیروزی روبرو شد ، زیرا شمال شرقی یونایتد روز شنبه آنها را در ورزشگاه تیلاک میدان 2-0 شکست داد.

گل به خودی سورچاندری سینگ در نیمه اول پرتنش در دقیقه 33 شمال شرقی یونایتد را به ارمغان آورد و در نتیجه داور ادعاهای پنالتی های قرمز و طلایی را رد کرد.

بنگال شرقی پس از وقفه حمله خود را افزایش داد ، اما کوهنوردان در هنگام آسیب دیدگی مشکل را برطرف کردند و تیم ذخیره ای Rochharzel را جایگزین کردند که یک گل درخشان در ضد حمله به دست آورد (1 + 90).

این دومین بازیکن تعویضی NEUFC VP Suhair بود که او را از جناح راست دور کرد وقتی که میزورام هافبک کوچک 22 ساله آنها سرعت خود را افزایش داد تا از پشت Dejit Majumder مشت کند و مقام دوم جدول را بدست آورد.

این پیروزی باعث شد که هایلندرها با هشت امتیاز در رده دوم قرار بگیرند زیرا از چهار مسابقه بدون شکست باقی مانده بودند.

بنگال شرقی با رابی فاولر یک روز چشمگیر دیگر را در اختیار داشتن فوتبال گذراند و بهترین ظاهر خود را داشت ، اما آنها با تصمیم های مشکوک داوری ناامید شدند زیرا آنها در انتهای جدول باقی مانده بودند و هیچ امتیازی از سه مسابقه نداشتند.

فاولر ظاهراً فکر کرد که پنالتی در دقیقه 20 توسط ماگوما مهتا را پس از فشار دادن به محوطه جریمه به محوطه جریمه اعلام کرد. به نظر خطایی واضح بود ، اما داور بازی را تکان داد.

یک ساعت بعد از ضربه آزاد SCEB یک گل مطمئن برای Anthony Pilkington به نظر می رسید ، اما با ناراحتی هم تیمی هایش دروازه بان موفق شد توپ را به بیرون بریزد.

رابی فاولر ، مربی SCEB ، یک تغییر اساسی در XI شروع خود ایجاد کرد که با نتیجه 0 بر 3 مغلوب Mumbai City FC شد و Senaj Singh به جای Daniel Fox به میدان آمد.

جرارد نوس ، مربی NEUFC ، با انجام 5 تغییر در تیمی که مقابل FC Goa به تساوی دست یافت ، این تغییرات را ادامه داد. Gurmit ، Ashutosh Mehta ، Mashur Sherif ، Kwesi Apia و Ninthainganba Mitei به یازده بازی برگشتند.

اولین فرصت SCEB در دقیقه چهارم از روی ضربه ایستگاهی ژاک مگیوما حاصل شد اما ضربه سر اسکات نویل از روی یک ضربه ایستگاهی به گورمت سینگ رسید.

NEUFC مانند مسابقات قبلی به اعتصاب حریفان خود ادامه داد. و این تاکتیک در نیمه اول نتیجه داد که آنها به طور تصادفی پیش افتادند. اوپیا با موفقیت از جناح راست دوید و Force را در محوطه جریمه یافت. مهاجم نتوانست تماس خوبی برقرار کند ، اما توپ از پای مدافع سورچاندرا سینگ به بیرون برگشت و به درون دروازه SCEB غلتید.

در دقیقه 71 بازی ، Syly فرصت داشت تا امتیاز رو کم کنه ، اما فقط اگر دروازه بان پنالتی کنه ، ضربه Guinean با فاصله زیاد به بیرون رفت. اما NEUFC سرانجام پس از یک ضد حمله دیرهنگام ، برتری خود را دو برابر کرد.

Suhair Vadakkepeedika Rochharzela را در جعبه انتخاب کرد و آن مرد دروازه تور را پیدا کرد تا به امیدهای SCEB پایان دهد.