ISL 2020: ایزه یک امتیاز برای جامشدپور برابر حیدرآباد ذخیره کرد – فوتبال

استفان ایزه در دقیقه 85 با یک شوت یک امتیاز برای FC Jamhedpur ذخیره کرد تا تیمش کمک کند FC حیدرآباد را در بازی سوپرلیگ هند در روز چهارشنبه به تساوی 1-1 برساند. آریدان سانتانا در دقیقه 55 گل دوم خود را به ثمر رساند تا حیدرآباد در دقیقه 55 به برتری برسد.

“پایین” در این رقابت بدون شکست باقی مانده است ، در حالی که JFC هنوز یک پیروزی را تجربه نکرده است.

هیدرآباد کمتر از پنج دقیقه طول کشید تا اولین حمله خود را آغاز کند. عبور سریع از حیدرآباد به آنها اجازه می داد تا به عمق قلمرو جامشدپور وارد شوند ، اما تحویل نهایی آکاش میشرا به جعبه نتوانست لیستان کولاک را پیدا کند.

جامشیدپور در کوارتر اول بر بازی مسلط شد. نریوس والسکیس و الكساندر ده لیما با حملات مداوم از دفاع میزبان حمایت كردند.

از نظر حیدرآباد ، لیستان جوان بلوغ فراتر از سن خود را با حفظ دفاع بدون غفلت از وظایف تهاجمی نشان داد. او تقریباً نام خود را در پروتكل گرفت كه ضربه آزاد او در دقیقه 12 به دیوار برخورد كرد ، اما موفق به یافتن گل نشد.

حیدرآباد بدشانسی آورد که پیغامی درست قبل از نفس کشیدن از او دریغ شد. سانتانا با گرفتن نشانگر خود ، گالیچاران نارزاری را پیدا کرد که با ماشین از کنار لالدیلیانا رنتلی عبور می کرد.

نارزاری با انجام همه کارها درست ، وقتی شوت زاویه باریک خود را از فاصله دور به تیر دروازه زد ، ناامید شد.

حیدرآباد پنج دقیقه از ریبوت پیش بود و سانتانا یک ریباند زد. نذری از کنار رنتلی رقصید و ماشه را کشید. دروازه بان کومار فقط موفق شد او را به مسیر سانتانا برساند که توپ را به تور دروازه بست.

در کمتر از 20 دقیقه مانده بود ، تیم JFC فکر می کرد که آنها گل زده اند ، اما داور این کار را منع کرد. اما تلاش آنها سرانجام در دقیقه 85 نتیجه داد که ایزه از زیر محوطه جریمه به سمت خانه شلیک کرد. پاکسازی چینگلنسون سینگ از روی سانتر نریوس والسکیس روی ویلیام لالنونفل افتاد که توپ را به ازه داد. نیجریه ای با شوت محکم خود اشتباه نکرد.