ISL: نگاهی تازه به شهر بمبئی با هدف شروع تازه در برابر شمال شرقی یونایتد


باشگاه فوتبال بمبئی سیتی با 19 عضوگیری و یک مربی اسپانیایی با سابقه تأیید شده اوضاع را از همان ابتدا که شنبه آنها در بازی های سوپرلیگ هند در شمال شرقی یونایتد بازی می کنند ، مرتب می کند. بمبئی هرگز موفق به کسب این جام دلخواه نشده است و امیدوار است که سرجیو لوبری ، مربی جدید ، که هدایت FC Goa برای قهرمانی در سوپرجام در سال 2019 بود ، علاوه بر کمک به پایان ، که در ایسلند مقام دوم را بدست آورد ، علی رغم چندین بار دویدن ، یک چرخش داشته باشد. . با باشگاه قدیمی خود همراه است.

بوق تجاری

در طول بازی تدارکاتی در رسانه ها ، لوبرا صحبت از مارک مهاجم فوتبال کرد ، اما گفت که تیم باید تعادل بین حمله و دفاع را پیدا کند.

لوبرا گفت: “بازی فوتبال هجومی بسیار مهم است. بدیهی است كه ما به تعادل احتیاج داریم. در فوتبال نمی توانید فقط حمله كنید ، به تعادل بین حمله و دفاع احتیاج دارید.”

در بمبئی ، دو مهاجم خوب در بارتولومیو آگبشه و آدام لو فوندره حضور دارند که می توانند ثابت کنند بیش از یک مشت مخالف است. این تیم هافبک هایی مانند احمد جاهو ، سای گادار ژاپنی الاصل ژاپنی را درگیر کرده است و نقش آنها به عنوان نان آور در زمینه های گسترده بازی مهم خواهد بود.

لوبرا گزینه های زیادی دارد: فاروه چوداری ، هوگو بوموس ، هرنان سانتانا ، رانی فرناندز ، رولین بورخس و پرنجال بومیج.

گنجاندن Mandaroo Desai خط دفاعی تیم را تقویت کرد و او به همراه سرتاک گولوئی ، سنگالی مورتادا فول و محمد راکیپ آماده اخلال در هر گونه ترکیب حمله است.

بالا رفته

از طرف دیگر ، FC Northeast United تحت مربیگری جدید Gerard Nuss نیز پس از یک فصل بد گذشته به دنبال خرید است.

جای تعجب نیست که هایلندز از بازیکنان خارج از کشور خود انتظار دارد که وزن خود را به شدت به ادریسا سیلا ، مهاجم سابق اندرلخت و کوئینز پارک رنجرز ، و کیوتر آپای ، فوتبالیست سابق غنا ، وزن کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله