ISL مجموعه ای از نوآوری های فناوری را برای فصل آینده ارائه می دهد

ISL مجموعه ای از نوآوری های فناوری را برای فصل آینده ارائه می دهد

ISL نوآوری های جدید فناوری را برای حفظ طرفداران معرفی کرده است.© ISL


سوپرلیگ هند (ISL) نوآوری های فن آوری جدیدی را در اختیار هواداران قرار داده است تا با باشگاه های مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند ، زیرا به نظر می رسد فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا در پشت درهای بسته در حال بهبود است. مسابقات فوتبال هند از شبکه Star Sports و Disney + Hotstar VIP پخش می شود و تنظیمات آن تفاوت چشمگیری خواهد داشت ، زیرا تمام مسابقات در این مسابقات بدون هوادار برگزار می شوند. برای دیدن این تجربه و تبدیل شدن به بخشی از بزرگترین برنامه تیم ، هواداران می توانند برای یک منطقه ویژه طرفداران در وب سایت ISL ثبت نام کنند که در آن می توانند فرصتی برای حضور در ورزشگاه Fan Walls Stadium داشته باشند.

بوق تجاری

2 صفحه LED وجود دارد که طرفداران طرفداران از طرف صاحبان و بازدید کنندگان در آن حضور خواهند داشت ، در نتیجه رقابت را تقویت می کنند و آرزوی بهبود دید را دارند.

در کنار این صدای بهبود یافته برای بازی ، ترکیبی اضافی از دوربین ها و دسترسی بیشتر به بازیکنان از طریق نمایش های قبل از بازی و بعد از بازی باعث می شود تا طرفداران حتی در خارج از زمین نیز به همه اقدامات نزدیک باشند.

“هواداران بخشی جدایی ناپذیر از Hero ISL هستند که اولین لیگ بزرگ ورزشی است که در این اوقات بی سابقه در کشور برگزار می شود. با اضافه شدن تیم های جدید و همه مشارکت های بین المللی ، این فصل هیجان انگیزتر خواهد بود. ما از این فناوری پیروی خواهیم کرد سخنگوی Star Sports گفت: “اطمینان حاصل شود که طرفداران این اقدام را از دست نمی دهند و همچنین اطمینان حاصل شود که اصل بازی از بین نخواهد رفت.”

بالا رفته

“دیوارهای فن خلاقانه و تعداد زیادی دوربین اضافی در زمین بازی ، هواداران را بیش از هر زمان دیگری به بازی نزدیک می کند. ما دائما در تلاش هستیم تا با معرفی جدیدترین نوآوری های فن آوری برای بهبود تجربه مشاهده ، مرتباً سطح را بالا ببریم.” سخنگو اضافه کرد.

چندین هوادار منتخب همچنین در طول نمایش قبل و بعد از بازی فرصت تعامل با حرفه ای ها و مهمانان ویژه را خواهند داشت.

مباحث ذکر شده در این مقاله