ISL: شمال شرقی یونایتد در بمبئی 10 نفر را شکست داد

ISL: شمال شرقی یونایتد در بمبئی 10 نفر را مورد اصابت قرار داد

شمال شرقی یونایتد موقعیت های بارزتری نسبت به بمبئی روی تیلاک میدان داشت© توییتر


اف سی شمال شرقی یونایتد پس از پیروزی 1-0 مقابل بمبئی سیتی FC در ورزشگاه تیلاک میدان واسکو در روز شنبه ، شروع پیروزی خود را در فصل هفتم سوپرلیگ هند (ISL) آغاز کرد. در ابتدای مسابقه ، “بمبئی” بر “توپ” مسلط بود ، اما پس از دریافت دستور در دقیقه 43 به احمد جه باخت. در نیمه دوم کوئزی آپیا در ضربات پنالتی تک گل به ثمر رساند تا تیم هایلندی ها سه امتیاز جمع کنند.

بوق تجاری

با این حال ، در عرض دو دقیقه از وقفه ، کل رنگ رایانه تغییر کرد و پس از نشان دادن Jahau توسط قاضی قرمز مستقیم به دلیل حمله از پشت ، حرکت به نفع شمال شرقی تغییر کرد.

جزیره ای ها به رغم اخراج در زمان قطع تیم ها و مسابقه بدون گل ، مستحقانه به برنامه بازی و سبک پیچیده بازی خود وفادار ماندند.

نیمه دوم FC FC با پای جلو شروع کرد و بعد از اینکه بورخس توپ را در محوطه جریمه اداره کرد ، یک پنالتی دریافت کرد. در دقيقهی 49 بازی ، تيم Opium توپ رو بدست میاره و اشتباه در خط دفاع حریف توپ رو بدست میاره و باعث اشتباه توپ میشه.

بمبئی در جستجوی هدف به حرکت خود ادامه داد ، اما شمال شرقی با قاطعیت از خود دفاع کرد تا بارها و بارها آنها را خنثی کند. در دقیقه 83 ، Faruh Chodhari یدکی موفق شد توپ را به دروازه “جزیره ای ها” برساند ، اما مدافعان “شمال شرقی” با یک مهار بزرگ وارد دروازه شدند تا برتری دست نخورده باقی بماند.

بالا رفته

وقتی شمال صاحب توپ شد و به سرعت حمله کرد ، تیم Northeast می توانست بازی را به مدت سه دقیقه ادامه دهد.

عمران خان بازیکن تعویضی حتی به توپ ضربه زد اما تلاش های او دروازه بان بمبئی را محک نزد. از دست دادن او هنوز مهم نبود ، زیرا NorthEast ماهرانه برای پیروزی و امتیاز گرفتن ساعت کار می کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله