ISL: رابی فاولر می گوید بازیکنان من قبلاً اینگونه تمرین نکرده اند – فوتبال

روز جمعه ، رابی فاولر اظهار داشت که اظهار نظر وی در مورد عدم آمادگی برخی از فوتبالیست های هند از متن خارج شده است. “من سعی نمی کنم به کسی بی احترامی کنم. من هرگز چنین کاری نمی کنم. “مربی انگلیسی بنگال شرقی روز جمعه گفت.

فاولر پیش از بازی ISL7 مقابل شمال شرقی یونایتد گفت: “ما سعی می کنیم یک روش خاص بازی کنیم ، ما یک شیوه بازی چالش برانگیز داریم ، ما یک هویت ، یک فلسفه داریم و بازیکنان من قبلاً مربیگری نکرده اند.”

“و ما در تلاشیم راه های خود را دریابیم و سعی کنیم از آنچه به دست آورده ایم بهترین نتیجه را بگیریم. و این بدان معناست که ساعتهای زیادی در زمین تمرین می خواهیم آنها را به طور اساسی آنچه که به عنوان یک تیم مناسب است انجام دهیم. بازیکنان با استعدادی وجود دارند ، بازیکنان بسیار خوب فنی هستند ، اما بازیکنان گاهی اوقات باید بازی را بهتر درک کنند. و من آن را حقیر نمی دانم ، من واقع گرا هستم. ”

فاولر بعد از شکست 0-3 بنگال شرقی مقابل بمبئی سیتی ، فاولر اظهار داشت: راستش را بخواهید ، بعضی از بازیکنان هند به نظر می رسند که قبلاً مربیگری نکرده اند.

فاولر همچنین گفت که بازیکنان خارجی “بنگال شرقی” مانند بقیه اعضای تیم از نظر آموزش از همه پایین ترند. “و به محض اینکه بازیکنان ما به سرعت می رسند – من فکر می کنم ما بهترین خارجی ها را امضا کرده ایم. مادر استینمن در بازی ها عالی بود. پیلکس (آنتونی پیلکینگتون) و ژاک (ماگوما) در حال بازی عادی هستند اما هنوز در سطحی که می خواهند نباشند. اما ما از آنها راضی هستیم.

“فقط یک مسئله زمانی است که آنها شروع به ژل زدن و اجرا می کنند. آنها می خواهند بهتر بازی کنند ، سخت کار می کنند و تسلیم همه می شوند. همه ما پشت یکدیگر هستیم. اگر کسی بد باشد ، همه ما بد هستیم. اما کاری که باید انجام دهیم این است که اطمینان حاصل کنیم همه به هم چسبیده ایم و آن را انجام خواهیم داد. ”

پس از دو بازی در سوپرلیگ هند هند ، بنگال شرقی با شکست 0-2 ATK Mohun Bagan و از دست دادن 0-3 بمبئی سیتی ، امتیاز صفر گرفت و آنها نه به دلیل آسیب دیدگی نه از کاپیتان و مدافع دنی فاکس و نه با مهاجم Aaran Amadi-Holloway که بعید به نظر می رسد روز شنبه در دسترس باشد. پس از سه بازی FC Northeast United پنج امتیاز کسب نکرد و قبل از تساوی مقابل Kerala Blasters و Goa ، این رقابت را با پیروزی 1-0 مقابل Mumbai City آغاز کرد.