ISL: ایگور آنگولا ، مهاجم اسپانیایی به گوا کمک می کند تا بنگالورو را به تساوی 2 بر 2 برساند


یک حمله مضاعف توسط ایگور آنگولا ، مهاجم اسپانیایی ، سناریوی بازگشت تماشایی FC Goa را رقم زد ، زمانی که آنها یکشنبه را در مسابقه سوپرلیگ هند با نتیجه 2 بر 2 سپری کردند. مردان ساعتی سونیل چتری انتظار یک پیروزی آسان را داشتند. پیش از این ، گوا بر توپ و میدان در اختیار داشت ، و بنگالورو از نشستن و حفظ فرم دفاعی خوشحال بود.

بوق تجاری

با این حال ، هر دو تیم در ایجاد موقعیت های آشکار در کوارتر ابتدایی ناکام ماندند. اولین ضربه به بنگالورو به سمت دروازه در دقیقه 11 ثبت شد که آشیک کورونیان از سمت چپ برید و سه نفر را ناکام گذاشت قبل از اینکه به پای راست ضعیف تری برسد.

با این حال ، تلاش اهلی کردن او به راحتی توسط محمد نواز ، نگهبان گوا جمع آوری شد. سه دقیقه تا نیم ساعت ، بازدیدکنندگان به یک امتیاز غیرمعمول دست یافتند – یک پرتاب ، که باعث ایجاد سردرگمی در زمین گوا شد. پرتاب هارمانج هابری از سمت چپ بعد از پاکسازی خورخه اورتیز مندوزا به سمت دروازه پرتاب شد.

سیلوا ابتدا واکنش نشان داد و راهی خانه شد تا گل را به بنگالورو تحویل دهد. فقط در دقیقه 45 گوا اولین شوت را وارد دروازه کرد. صلیب سریتون فرناندز توسط آنگولا پیدا شد ، فشار دقیق او مستقیم به دروازه بان بنگالورو Gurprit Singh Sandhu رسید. میهمانان پس از تغییر موقعیت ها یک تغییر ایجاد کردند: دشارین براون جای Christian Opset را گرفت.

بنگالورو خیلی زود برتری خود را دوبرابر کرد و این ست دوباره از پیش تعیین شد و خوانان رکورد زد – صدمین گل این باشگاه در تاریخ ISL. در حالیکه کرونیان براون را از روی نقطه پنالتی به سمت اریک پورتال پرتاب کرد ، دفاع گوا چرت زد.

بالا رفته

استرالیایی توپ را به روش گونزالس ارسال کرد. اسپانیایی از فاصله نزدیک اشتباه نکرد و روی یک والی به گل رسید. گوا در عرض یک ساعت با تعویض براندون فرناندز و آلبرتو نوگوئر دو تعویض تهاجمی انجام داد و خیلی زود با دو گل آنگولا در عرض سه دقیقه راهی رقابت شد.

آنگویلا پس از یک بازی عالی بین فرناندز و نوگوئرا برای اولین بار با یک گل زیبا (جایگاه 66) اختلاف را کاهش داد. مهاجم پس از آنكه الكساندر یسورایی بازیکن تعویضی را به سمت راست ارسال كرد ، توپ را به تساوی كشید (69 ام). مندوزا هنگام مصدومیت فرصتی برای کشتن برنده گوا داشت. با این حال ، ضربه او Sandhu را دور نگه داشت.

مباحث ذکر شده در این مقاله