ISL: اولین تورنمنت مهم هند از زمان مسدود کردن COVID-19


در پشت درهای بسته و با انجام اقدامات ایمنی بهداشتی ، لیگ برتر فوتبال هند (ISL) جمعه از اینجا آغاز می شود و اولین تورنمنت مهم کشور است که پس از معرفی محاصره COVID-19 هشت ماه پیش برگزار می شود. Mohun Bagan و Kerala Blasters قهرمان اسبق ATK تجزیه و تحلیل را با آنچه انتظار می رود در استادیوم GMC باشد ، در اینجا شروع می کند. اما اولین بازی بزرگ این فصل بدون شک بازی ATC Mohun Bagan و SC “شرق بنگال” در Fotord در 27 نوامبر خواهد بود – دو سنگین وزن رقابت خود را ، بیش از یک قرن ، در یک آواتار جدید به روز می کنند.

بوق تجاری

ATK Mohun Bagan ، در اولین تورنمنت خود پس از ترکیب قهرمانان ISL و I-League فصل گذشته در یک باشگاه ، به عنوان محبوب عنوان در هفتمین دوره مسابقات مبتنی بر حق امتیاز شروع می شود.

آنها در حالی که ترکیب اصلی قهرمان فصل گذشته ATC را حفظ کرده اند ، مانند بازیکنان فوتبال فیجی ، روی کریشنا ، که خط دفاعی حریف را بازی می کند ، برخی از بازیکنان با کیفیت مانند Sandesh Jingan ، مدافع ستاره هند را درگیر کرده اند.

روی در فصل گذشته بهترین گلزن تیم بود و 15 گل از 21 بازی به ثمر رساند و همچنین 6 پاس گل داد. در فینال ، وقتی ATK سومین عنوان ISL را از آن خود کرد به عنوان کاپیتان منصوب شد و به عنوان کاپیتان لباس تازه ایجاد شده ATK Mohun Bagan برمی گردد.

FC Goa ، که فصل گذشته قهرمان برنده سپر لیگ شد و به عنوان اولین تیم از هند به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد ، از جدایی مهاجمان ستاره Ferran Caraminas و Hugo Boomus رنج زیادی خواهد برد.

هر دوی این بازیکنان در طول سال ها خود را به عنوان امتیاز دهنده ترس در ISL تثبیت کرده اند.

با این وجود آنها همچنین چند بازیکن با کیفیت نیز اضافه کرده اند و دانش آنها از شرایط خانه برای آنها مفید خواهد بود تا حداقل به پلی آف برسند.

برندگان سابق FC Bengaluru زیر نظر Carles Quadrat با بسیاری از بهترین بازیکنان هند و خارجی های اثبات شده در لیست علاقه مندی های طولانی مدت قرار خواهند گرفت.

کوادرات اطمینان حاصل کرد که بازیکنان اصلی او از تیم برنده عنوان در 19-2018 هنوز در این نزدیکی هستند.

سرمربی اسپانیا علاوه بر گورپریت سینگ ساندو برنده دو بار دستکش طلایی و سونیلا چترا بهترین گلزن ISL هند ، همچنین موفق شده است مدافع جوان و هافبک اریک پورتال و دیماس دلگادو را به تساوی بکشاند.

تعدادی از بازیکنان جوان و با استعداد آنها نیز حفظ شده اند ، از جمله Asike Kurunian و از همه مهمتر ، Udanta Singh با کیفیت بالا.

بمبئی سیتی FC تیم دیگری است که حداقل برای رسیدن به پلی آف پس از تغییرات قابل توجه پس از فصل گذشته تلاش خواهد کرد. هنگامی که یک گروه فوتبال شهر ابوظبی اکثریت سهام شهر بمبئی را خریداری کرد ، این باشگاه ترکیب را ارتقا داد.

بزرگترین اسمی که به آن پیوسته سرجیو لوبرا ، سرمربی تیم FC Goa است.

لوبرا FC Goa را به فینال فصل 19-19 2018 هدایت کرد و مسئولیت بیشتر فصل گذشته را وقتی که Gaurs جایگاه خود را در جدول لیگ تثبیت کردند ، عهده دار بود.

او به چندین بازیکن با کیفیت FC Goa در قالب Maurtada Fola ، Mandar Rao Desai و Hugo Boomus اشاره کرد – قهرمان لیگ با 11 گل و 10 پاس گل در 15 مسابقه.

تازه واردان به باشگاه ورزشی بنگال شرقی با هدایت رابی فاولر افسانه لیورپول و چنای قهرمان دو دوره ISL ممکن است در میان اسب های تاریک باشند.

این مسابقات که از نوامبر تا مارس ادامه خواهد داشت ، به دلیل شیوع بیماری همه گیر محدود به یک مکان است.

طبق پروتکل های رد و بدل شده با توله ها ، همه شرکت کنندگان در مسابقات باید اخبار روزانه سلامت را از طریق یک برنامه مخصوص طراحی کنند.

از زمان ورود به این کشور ساحلی ، همه تیم ها در شرایط بیولوژیکی ایمن باقی مانده اند.

10 فرانچایز رقیب به سه گروه تقسیم شدند: گروه A شامل چهار تیم و گروه های B و C از سه طرف تشکیل شده است.

بالا رفته

ISL همچنین یک تیم پزشکی مرکزی تشکیل داده و یک افسر بهداشت لیگ استخدام کرده است که دستورالعمل های عملیاتی را صادر می کند و اجرای آنها را از طریق مسابقات اطمینان می دهد.

ISL همچنین از باشگاه ها خواسته است که افسر بهداشتی خود را که در طول فصل از سلامتی و ایمنی بازیکنان / مسئولان مراقبت خواهد کرد ، استخدام کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله