Ishant Sharma بولینگ Full Tilt را در آکادمی ملی کریکت آغاز می کند

Ishant Sharma بولینگ Full Tilt را در آکادمی ملی کریکت آغاز می کند

ایشانت شارما پس از پارگی عضله مایل داخلی سمت چپ بهبود می یابد.© اینستاگرام


سریعترین بولینگ هند ، ایشانت شارما ، روز چهارشنبه در آکادمی ملی کرکت شیب داشت تا از 17 دسامبر برای مسابقات چهار مسابقه هند در استرالیا آماده شود. یک بازی برای پایتخت های دهلی در برابر طلوع آفتاب در حیدرآباد قبل از اینکه “پارگی عضله مورب چپ” به مبارزات خود زودرس پایان دهد.

بوق تجاری

آسیب به زبان مشترک یک فشار جانبی است و ایشانت در NCA حضور داشته و کارهای توانبخشی گسترده ای را زیر نظر مدیر Rahul Dravid و فیزیوتراپیست Ashish Kaushik انجام می دهد.

روز چهارشنبه ، ESPNCricinfo با قلم خود در توییتر یک کلیپ دقیقه ای از یک پسر 32 ساله را مشاهده کرد که با آموزش کامل در حال بولینگ است.

Dravid و سرمربی Sunil Joshi کاسه Ishanta را تماشا کردند. او عمدتاً روی یک کلوپ مشغول بولینگ بود ، همچنین کادر مربیگری NCA مانند پاراس ممبری و منصورخان وجود داشت.

رئیس BCCI سوروف گنگولی در مصاحبه اخیر PTI اظهار داشت که آنها انتظار دارند ایشانت قبل از اولین آزمایش در آدلاید شکل بگیرد.

“بله ، ما انتظار داریم كه ایشانت برای مسابقات آزمایشی برگردد. او قبلاً بولینگ را با دویدن های كوتاهتر و طلسم های كوتاه شروع كرده است. او در NCA بازی می كرد. اما از آنجا كه پروتكل BCCI برای بولرهای تندرو وجود دارد ، ایشانت دو بازی درجه یک در استرالیا انجام می دهد.” گنگولی گفت.

بالا رفته

اگر ایشانت موفق به انجام سه بازی در استرالیا شود ، به عنوان دومین بویلر پرسرعت هند که 100 آزمایش را انجام می دهد ، به Kapil Dev می پیوندد.

علاوه بر این ، سه ویکت از رسیدن به 300 ویکت خجالت می کشند ، که این نیز یک موفقیت برجسته خواهد بود ، البته کم سرعت ترین در میان تمام قایق های تندرویی که به آن نقطه عطف خاص رسیده اند.

مباحث ذکر شده در این مقاله