IPL Scoreboard: چگونه تیم ها برای پلی آف می جنگند

[ad_1]


مرحله لیگ IPL 2020 در آستانه پایان است و رقابت برای راهیابی به مرحله پلی آف به لطف نتایج هفته گذشته کاملا جالب شده است. تاکنون هندی های بمبئی که بالای نمرات IPL نشسته اند ، تنها تیمی هستند که جای خود را در مرحله پلی آف رزرو کرده اند. در دهلی پایتخت و بنگلور ، مدعیان سلطنتی ، که فقط یک هفته پیش به نظر می رسید برای رسیدن به چهار تیم آخر مورد علاقه باشد ، چند مورد دیگر وجود دارد. Super Kings چنای ، که در انتهای جدول امتیازات قرار دارد ، تنها تیمی است که حساب نمی کند. بقیه هنوز شانسی دارند.

بوق تجاری

ما در نظر داریم که کدام تیم باید برای صعود به مرحله پلی آف چه کاری انجام دهد:

مدعیان سلطنتی بنگلور (مقام 2)

به نظر می رسید تیم ویراته کولی در مرحله پلی آف از موقعیت خوبی برخوردار است ، اما باخت های متقابل موفقیت آنها را تا حدودی ناکام گذاشت. RCB همچنان در رده دوم جدول امتیازات IPL قرار دارد: 14 امتیاز و دو بازی باقی مانده است. آنها برای صعود به پلی آف فقط به یک پیروزی احتیاج دارند. RCB روز شنبه به مصاف SunRisers Hyderabad می رود و بازی دیگر آنها مقابل دهلیز پایتخت است. در صورت از دست دادن SRH ممکن است برای RCB بسیار عصبی شود.

پایتخت های دهلی (مقام 3)

پایتخت های دهلی مانند Royal Challengers Bangalore در موقعیت قطبی قرار گرفته اند تا به جمع 4 تیم نهایی برسند ، اما آنها در سه بازی متوالی شکست خورده اند و صلاحیت خود را به خطر می اندازند. DC نیز دو بازی باقی مانده است ، اما هر دو برابر یک تیم قدرتمند. روز شنبه ، آنها رهبران لیگ را از بمبئی می گیرند و سپس با RCB روبرو می شوند. اگر آنها مقابل سرخپوستان بمبئی پیروز نشوند و RCB برابر SRH شکست بخورد ، مسابقه بین پایتخت های دهلی برابر Royal Challengers Bangalore می تواند به یک مسابقه “انجام” برای هر دو تیم تبدیل شود.

Kings XI پنجاب (چهارم)

Kings XI پنجاب در حالی که از مرده بازگشت ، بهترین تیم در IPL 2020 است. KL Rahul و تیمش در اکثر این فصل در پایین صحبت می کنند و یک چرخش خارق العاده دارند. آنها در پنج بازی متوالی پیروز شده اند و در حال حاضر با 12 امتیاز از همین تعداد بازی در رده چهارم قرار دارند. پلی آف هنوز در دست آنهاست. اگر آنها در دو بازی دیگر پیروز شوند ، به موفقیت می رسند – درست مثل آن. اگر امروز پنجاب موفق به شکست راجستان راجستان شود ، پنجاب می تواند یک گام عظیم دیگر به سمت پلی آف بردارد ، که امیدهای RR برای رسیدن به پلی آف را نیز متوقف می کند. بازی آخر آنها در برابر Chennai Super Kings است که به خاطر مهمانی شدن برای دیگران مشهور می شوند.

شوالیه های کلکته (پنجم)

KKR روز پنجشنبه به CSK باخت و این ضربه مهمی به احتمال حصول اطمینان از حضور در جمع چهار تیم برتر بود. آنها 12 امتیاز دارند اما فقط یک مسابقه باقی مانده است. اگر RR KXIP را شکست دهد ، در پایان روز ، آنها می توانند مکان دیگری سقوط کنند. مسابقه نهایی KKR – مقابل Rajasthan Royals و هیچ تضمینی برای به دست آوردن حق آنها نیست ، حتی اگر در این بازی پیروز شوند. آنها اگر می خواهند به پلی آف صعود کنند برای رسیدن به راه خود به نتایج دیگری نیاز دارند.

SunRisers ، حیدرآباد (مقام 6)

مانند KKR و RR ، SRH دیگر آینده خود را در دست ندارد. اگر می خواهند شرایط را بدست آورند نتایج دیگر باید به روش خودشان پیش برود. اما یک چیزی که به نفع آنهاست این است که سرعت خالص آنها بسیار بهتر از تیم های دیگر است. بنابراین اگر آنها در دو بازی دیگر پیروز شوند ، باز هم ممکن است شانس خوبی برای صعود از چهار مکان آخر را داشته باشند. اما این فقط جذابیتی نخواهد داشت ، زیرا دو بازی اخیر آنها در برابر RCB و Mumbai Indians است.

بالا رفته

Rajasthan Royals (هفتم)

امروز در راجستان جلسه “سازش” با پادشاهان یازدهم پنجاب برگزار شد. آنها می بازند و بلافاصله شانس صعود به پلی آف به پایان می رسد. اما پیروزی می تواند برای آنها معجزه کند ، به ویژه کارهای بزرگ. اگر RR موفق شود Kings XI پنجاب را به شدت شکست دهد ، آنها می توانند به مقام چهارم صعود کنند ، اما همه اینها به مزیت آنها بستگی دارد. بازی نهایی آنها مقابل KKR و اگر نتایج به نفع RR و KKR باشد ، این مسابقه می تواند یک تیراندازی مستقیم برای خروج در چهار بازی گذشته باشد.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]