IPL 2023: Virat Kohli برای بازی Golden Duck vs RR اخراج شد، طرفداران RCB مات و مبهوت رفتند. نگاه کن

ویرات کوهلی به دلیل عملکرد نامنظم در برابر RR در IPL 2023 اخراج شد© BCCI

هنگامی که ویرات کوهلی به دلیل اردک طلایی در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2023 در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در بازی روز یکشنبه مقابل راجستان رویالز اخراج شد، حیرت زده شد. اخراج در همان توپ اول مسابقه رخ داد، زمانی که ترنت بولت یک ارسال مستقیم را انجام داد که کمی در هوا تکان خورد و کوهلی به طور کامل خط را از دست داد. توپ به لنت های او برخورد کرد و داور هیچ ابایی در قضاوت به نفع بازیکن نداشت. این دهمین اردک کوهلی در IPL بود و در میان آنها هفت اردک طلایی بودند.

کاپیتان راجستان رویالز (RR) سانجو سامسون برنده بازی شد و تصمیم گرفت ابتدا به میدان برود.

در یک مسابقه ویژه ‘Go Green’، رویال چلنجرز بنگلور با پیراهن سبز به میدان خواهد رفت تا به مصاف رهبران راجستان رویالز برود. در مسابقه قبلی، RCB پنجاب کینگز را با 24 ران شکست داد در حالی که RR دومین مسابقه مسابقات را به Lucknow Super Giants شکست داد.

برای RCB، دیوید ویلی جایگزین وین پارنل شده است، در حالی که فاف دو پلسیس به عنوان ضربه زن در تیم ادامه خواهد داد. RR با همان XI بازی کننده بازی خواهد کرد.

ویرات کوهلی، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور در حین پرتاب گفت: “انتخاب بسیار آسانی بود، ما ابتدا می زدیم. این ویکت خشک به نظر می رسد، خشک تر می شود و ممکن است اول فرو بریزد. من این را به سانجو نگفتم اما من خیلی خوشحالم که اول می زنم. کاری که من انجام داده ام فاف. تیم خوب جواب داده است، ما با انرژی زیادی بازی می کنیم و این در بازی گذشته نشان داده شد. یک تغییر برای ما، وین پارنل بیرون است و دیوید ویلی جایگزین او خواهد شد. فاف ادامه می دهد. برای بازی به عنوان یار تعویضی

کاپیتان راجستان رویالز، سانجو سامسون، در حین بازی گفت: “ما ابتدا کاسه بازی می کنیم. با نگاه کردن به شرایط، طرف ما و آنهاست. بنابراین ما ترجیح می دهیم کاسه بازی کنیم. رختکن ساده، صادقانه است و ما باید به نحوه بازی خود احترام بگذاریم. ما با همان XI شروع می کنیم، شاید بعداً یک نفر را اضافه کنیم.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله