IPL 2023: RCB Star اجرای خیره کننده در برابر DC را تکمیل می کند. واکنش ویرات کهلی حماسی است. نگاه کن

آنوج راوات در جریان دیدار رویال چلنجرز بنگلور و دهلی کپیتالز در بنگلور در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز شنبه، همه را متحیر کرد تا پریتوی شاو را با قیمت ارزان اخراج کند. پریتوی توپ را از محمد سراج دور کرد، اما راوات با شیرجه تقریباً عالی به سمت راست توانست توپ را دفع کند. با یک ضربه به هدف، او در موقعیتی عالی قرار گرفت و توانست تحویل مستقیم را تکمیل کند، زیرا شاو چین را از دست داد. تیم RCB در حالی که شادی کوهلی در رسانه های اجتماعی منتشر شد، شادی به پا کرد.

کولدیپ یداو در وسط فریم رهبری کرد، زیرا اسپینرهای پایتخت دهلی، رویال چلنجر بنگلور را به 174 برای شش نفر محدود کرد. در تعقیب اولین برد خود در این مسابقات، DC رتبه اول احساس کرد که پس از معرفی RCB برای ضربه زدن در ورزشگاه M Chinaswamy، اوضاع سخت خواهد بود.

RCB متلاطم شد زیرا ویرات کوهلی (50 توپ از 34 توپ) سومین 50 توپ خود را در مسابقات زد و گلن ماکسول (24 توپ از 14 توپ؛ 3×6) در شش اور بود.

اما سه اسپین دی سی کولدیپ (4-1-23-2)، آکسار پاتل (3-0-25-1) و لالیت یداو (4-0-29-1) در اورهای میانی شتاب گرفتند.

میچل مارش (2/18 از دو اور)، که پس از عروسی خود به تیم بازگشت، همچنین با ویکت های فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB و ماهیپال لومرور، کمک قابل توجهی کرد.

دوتایی معروف کهلی دو پلسیس بدون سر و صدا دست به کار شدند و در چهار اوور 33 ران به ثمر رساندند.

کوهلی هانریش نورتیه را با یک مرز خوب بولد کرد، در حالی که بازیکن آفریقای جنوبی با یک جفت چهار ضرب توپ را افزایش داد. پس از اینکه اسپین در اور چهارم معرفی شد، دو پلسیس برای شش اور اول با آکسار کنار رفت. با Kohli در جعبه، RCB در منطقه راحتی در 89/1 نگاه کرد.

اما پس از آن RCB خود را در شکاف یافت و پس از اینکه کولدیپ ویکت های ماکسول و دینش کارتیک (0) را از دست داد، به 132/6 کاهش یافت.

اولین اور دو ویکت با اخراج هارشال پاتل توسط آکسار پاتل انجام شد، زیرا دی سی هت تریک کرد تا اوضاع در پانزدهم به عقب برگردد.

اخراج پاتل عجیب بود زیرا آبیشک پورل، دروازه بان ویکت، برای LBW درخواست تجدید نظر کرد و بررسی ها نشان داد که ضربه زن در نهایت از کار اخراج شد.

این لالیت یداو بود که کوهلی را با یک پرتاب بزرگ کنار گذاشت، زیرا ستاره خفاش هندی از بین رفت و نتوانست مرز میانه را پاک کند.

ماکسول با نیت تهاجمی وارد صحنه شد و Yadav را برای چند شش دقیقه در همان اوور پرتاب کرد تا بلافاصله برود.

ماکسول حال و حوصله ای برای عقب نشینی نداشت و امتیاز تقریباً به 10 ران رسید، زمانی که وارنر یک ران بک خوب گرفت تا هم تیمی استرالیایی خود را اخراج کند.

Karthik در توپ بعدی به یک اردک طلایی رسید و DC بلند شد و از ناکجاآباد ناپدید شد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله