IPL 2023: سونیل گاواسکار «بی باک» راویندرا جادجا را کنار می‌گذارد، «شوستاپر» را برای MI vs CSK انتخاب می‌کند.

آجینکیا راهانه (27 توپ، 61 توپ) با 19 توپ سریعترین پنجاه توپ فصل IPL را زد.© AFP

چنای سوپر کینگز (CSK) روز شنبه در مقابل ورزشگاه پرهیاهوی Wankhede از هندی‌های بمبئی (MI) پیشی گرفت. راویندرا جادجا با چرخش بازوی چپ خود تحت تاثیر قرار گرفت و ویکت های کلیدی ایشان کیشان (32)، کامرون گرین، 12 پس از یک گرفتن و پرتاب خوب را از زمین اخراج کرد، و تیلاک وارما (22) برای محدود کردن بمبئی به 157 برای 8. عملکرد Jadeja باعث تمجید او از سوی چندین بازیکن فعلی و سابق، از جمله سونیل گاواسکار، کاپیتان سابق هند شد. گاواسکار که بعد از بازی در استار اسپورت صحبت می کرد، جادجا را تمجید کرد و این بازیکن همه کاره را “بی باک مانند کاپیتانش” ام اس دونی خواند.

جادجا مانند کاپیتانش کاملاً نترس است. گرفتن سبز مانند ایجاد فرصت از چیزهای غیرمحتمل است. گاواسکار گفت: هر چقدر از این بازیکن تعریف کنید، این کمتر است.

با این حال، گاواسکار آجینکیا راهانه را به دلیل زدن 50 در اولین بازی خود برای CSK به عنوان “بازدارنده نمایش” انتخاب کرد. گاواسکار افزود که رهانه باعث شد “همه عاشق ضربات چوبی کلاسیک او شوند.”

اما تیتر این شب یک پسر بمبئی بود، البته با پیراهن زرد CSK، رهانه، که قرن هاست ناناک بازی می کند. کریکت باز هندی پس از انجام اولین بازی خود برای CSK، همه را دوباره عاشق بازی سکته مغزی کلاسیک خود کرد.

رهانه با 19 توپ سریعترین پنجاه توپ فصل IPL را زد زیرا CSK با هفت ویکت MI را شکست داد. او با یک توپ 27 توپ 61 در اولین بازی برای چنای به عنوان مرد روز ظاهر شد و آنها را به هدف 158 با 11 توپ خالی هدایت کرد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله