IPL 2023: جنون طرفداران در اطراف MS Dhoni، CSK در پشت بام دهلی. نگاه کن

IPL 2023: دیوانگی هواداران در اطراف MS Dhoni، CSK روی پشت بام دهلی.  نگاه کن

پیش از شروع بازی، هواداران در خیابان های دهلی تجمع کردند و اتوبوس CSK را محاصره کردند.© توییتر

کاپیتان سابق هند، ام اس دونی، هر کجا که باشد محبوب است. حمایتی که او از طرفداران دریافت می کند بی نظیر است. قبل از بازی چنای سوپر کینگز (CSK) و دهلی کپیتالز در ورزشگاه آرون جیتلی، هواداران در خیابان‌ها جمع شدند و اتوبوس تیم را محاصره کردند تا نگاهی اجمالی به کاپیتان سابق هند بیندازند. در ویدئویی که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، یکی از طرفداران اتوبوس CSK را محاصره کرده و در نتیجه ترافیک عظیمی به وجود آمده است. اکانت رسمی توئیتر CSK نیز تصویری از هواداران در اطراف اتوبوس تیم را به اشتراک گذاشت.

Dhoni برنده بازی شد و تصمیم گرفت در مسابقه مهم خود در IPL 2023 به مصاف دی سی برود.

این مسابقه برای شانس های پلی آف CSK که با هفت برد، پنج باخت و یک تساوی از 13 بازی در رده دوم قرار دارد، بسیار مهم است.

آنها در مجموع 15 امتیاز دارند و آخرین مسابقه خود را به نایت رایدر کلکته واگذار کردند.

دی سی خارج از رقابت است، پنج برد، هشت باخت از 13 بازی، مجموعا 10 امتیاز. آنها در بازی قبلی خود مقابل پنجاب کینگز پیروز شدند و می توانند جشن امروز CSK را خراب کنند.

کاپیتان CSK، Dhoni در حین بازی گفت: “ما ضربه می زنیم. ما از بازی اول تلاش کرده ایم بازی ها را ببریم. ما با همان یازده بازی می کنیم، یازده متعادل است و نیازی به تغییرات زیادی نداریم. روز. بازی، با پیشرفت مسابقه، اینینگ ها نیز کند می شوند، بنابراین ما می خواستیم اول ضربه بزنیم. در تورنمنتی مانند این، ما بازی های خوب و بازی های بد خواهیم داشت، شما باید از خود بازی یاد بگیرید، و این چیزی است که من می خواهم جوانان یاد بگیرند.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله