IPL 2023، Eliminator: با ضربه زدن سرخپوستان بمبئی در نهایت، بولرهای Lucknow وظیفه خود را انجام می دهند.

در نهایت، ضربه زدن و ورود نسبتاً چشمگیر به پلی‌آف IPL باعث می‌شود هندی‌های بمبئی در روز چهارشنبه در Eliminator در Chepauk احساس اعتماد بیشتری کنند. هندی‌های بمبئی مدت‌هاست که از عملکرد رقت‌انگیز خود در سال گذشته، زمانی که یکی از بدترین نتایج IPL خود را به ثبت رساندند، به پایان رسیدند. تیم تحت رهبری روهیت شارما پس از رسیدن به این مرحله در IPL 2023 پس از اینکه گجرات تایتانز با شکست رویال چلنجرز بنگلور و بردن قهرمانان پنج دوره به المیناتور در برابر لاکنو سوپر جاینتز یک چرخش خوب به آنها داد، می‌خواهد حداکثر استفاده را ببرد. ضرب المثل “زندگی” برای طی کردن مسافت ها و کسب ششمین عنوان خود.

Lucknow Super Giants به خوبی می‌دانست که سال گذشته در همان مرحله توسط RCB حذف شدند، زیرا یکی از غالب‌ترین تیم‌ها بودند.

آنها علیرغم غیبت کاپیتان معمولی KL Rahul، یک طرف منسجم به نظر می رسیدند، اما اینکه چگونه Krunal Pandya منابع خود را با درایت به کار می برد، زمانی که آنها موفق ترین سمت IPL را که به نظر می رسد پس از موفقیت خیره کننده در عقب، مد خود را پیدا کرده اند، دوباره بسیار مهم خواهد بود. . – اتمام مسابقات

سهم کامرون گرین، قهرمان همه جانبه استرالیایی را نمی توان اغراق کرد زیرا او یک قرن شکست ناپذیر را برای کمک به MI انجام داد تا قبل از اینکه GT RCB را شکست دهد، آخرین بازی لیگ خود را در برابر سانرایزرز حیدرآباد برد.

گرین (381 دوش) به همراه یک سوریاکومار یاداو (511 دوش، یک قرن چهار دهه پنجاه)، کاپیتان روهیت (313) و ایشان کیشان (439) بت‌بازان کلیدی آن‌ها در مبارزه با LGS در مبارزه با LGS خواهند بود. – برخورد.

در حالی که پازل بمبئی در نهایت سر جای خود قرار می گیرد، بول کاران LSG متوجه خواهند شد که وقتی شروع به کار کنند، موظف به نگه داشتن افرادی مانند روهیت و شرکت خواهند بود.

اگر تیم امیدوار باشد که MI را کنترل کند، Ravi Bishnoi نقش مهمی در اینجا بازی خواهد کرد.

بیشنوی (16 ویکت در 14 مسابقه) توپ انداز پیشرو برای LSG بوده است و کاپیتان کرونال پیشتاز توپ زنی خواهد بود. اما برای افرادی مانند نوین الحق و آوش خان، جدای از خود کرونال و آمیت میشرا کهنه کار، نیز مهم است.

LSG دید که MI از Chennai Super Kings اینجا در مرحله مقدماتی با ضربه زدن به سمت خروج بسیار رام شد. آنها به دنبال سود بردن از ضرر و انکار تیمی هستند که در غیاب جاسپریت بومرا و جافری آرچر تلاش کرده است تا یک حمله بولینگ با سرعت مناسب را راه اندازی کند.

ضربات LSG علیرغم غیبت راهول پیشرفت کرد و آنها به راحتی با مارکوس استوینیس (368 دوش، 14 مسابقه) با شوت های بزرگ خود به مرحله پلی آف راه یافتند.

کایل مایرز (361 دوش) و نیکلاس پوران (358) استعداد کارائیب را به ارمغان آوردند و چرخ دنده های مهمی در عملکرد LSG بودند. نحوه رفتار آنها در برابر چپاوک، که اغلب سرویس های آهسته انجام می دهد، بر نتیجه مسابقه تأثیر خواهد داشت.

مایرز در شکست LSG مقابل CSK در اوایل مرحله لیگ، قبل از اینکه چرخ ها از بین بروند، به خوبی بازی کرد. اگر او بتواند تیم را به یک شروع سریع برساند، این نیمی از نبرد خواهد بود.

پوران وست هندی او نقش بزرگ تری در میانه بازی خواهد داشت و با توجه به اینکه در فرم خوبی قرار گرفته است، شانس خود را در نظر می گیرد.

سرخپوستان بمبئی مایلند از تجربه پیوش چاولا – یک قهرمان بعید در بخش بولینگ با 20 ویکت – استفاده کنند، در حالی که جیسون بهرندورف (14) هر زمان که از شما خواسته شده باشد، کار شایسته ای انجام داده است. ارزش آنها در خط کناری را نمی توان اغراق کرد، به خصوص در بازی های کرانچ.

سوپرغول های لاکنو: کرونال پاندیا (ج)، آیوش بادونی، کاران شارما، مانان ووهرا، کوئینتون د کوک، مارکوس استوینیس، کریشناپا گوتام، دیپاک هودا، کایل مایرز، آوش خان، محسن خان، مارک وود، مایانک یداو، راوی بیشنوی، نیکلاس پوران، یاش تاکور، روماریو شپرد، دانیل سامس، آمیت میشرا، پراک منکاد، سواپنیل سینگ، نوین الحق، یودهویر چارک و کارون نیر.

سرخپوستان بمبئی:روهیت شارما (ج)، کریس جردن، ارشد خان، جیسون بهرندورف، دیوالد برویس، پیوش چاولا، تیم دیوید، راگاو گویال، کامرون گرین، ایشان کیشان (T)، دوان جانسن، کریس جردن، کومار کارتیکیا، آکاش مدوال، رایلی مردیث ، شمس مولانی، راماندیپ سینگ، ساندیپ واریر، هریتیک شوکین، تریستان استابس، آرجون تندولکار، تیلاک وارما، ویشنو وینود، نهال وادهرا، سوریاکومار یاداو.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله