IPL 2020 Final، MI vs. DC: Rohit Sharma دومین بازیکن پس از MS Dhoni شد که 200 مسابقه IPL برگزار می کند

IPL 2020 Final، MI vs. DC: Rohit Sharma - بازیکن دوم بعد از MS Dhoni - در 200 مسابقه IPL

IPL 2020 Final، MI مقابل DC: روهیت شارما دویستمین مسابقه IPL خود را در روز سه شنبه برگزار کرد.© BCCI / IPL


روهیت شارما ، کاپیتان هندی بمبئی پس از MS Dhoni به دومین بازیکن تبدیل شد که در مسابقات لیگ برتر هند 200 بازی در لیگ برتر هند انجام داده است. Rohit از زمان تأسیس در سال 2008 بخشی از IPL بوده است و فقط برای دو حق رای دادن بازی کرده است. او سفر خود را در شبکه IPL به عنوان یک متلاشنده سطح متوسط ​​با شارژر Deccan که اکنون از بین رفته است آغاز کرد و اولین عنوان IPL خود را با آنها در سال 2009 به دست آورد.

بوق تجاری

روهیت شارما در سال 2013 به عنوان کاپیتان سرخپوستان بمبئی منصوب شد و تاکنون در 116 مسابقه هدایت آنها را بر عهده داشته است ، 67 پیروزی و 47 مسابقه باخت. وی 60 درصد مسابقاتی را که هدایت هندی ها را از بمبئی بر عهده داشت ، به دست آورد و همین امر وی را در بین بازیکنانی که در بیش از 5 مسابقه احزاب پیشرو IPL را رهبری می کردند ، در مقام اول قرار می دهد.

در حالی که با سرخپوستان بمبئی کار می کرد ، آنها را به چهار عنوان IPL فرستاد. جالب است که ، قبل از نسخه فعلی ، Rohit پنج بار به فینال IPL رسید و هر بار برنده شد.

روهیت شارما با چهار عنوان رهبر و پنج عنوان كلی موفق ترین بازیکن تاریخ IPL از نظر قهرمانی است و اگر سرخپوستان بمبئی در یک مسابقه سطح بالا فینالیست های دهلی پایتخت را شکست دهند ، او یک بار دیگر این فرصت را دارد که برتری خود را افزایش دهد. روز سه شنبه

بالا رفته

علاوه بر مهارت های رهبری ، روهیت همچنین یک گلزن پرکار در یک لیگ پولدار بود. او یکی از چندین نفر است که در تاریخ IPL بیش از 5000 اجرا کرده است. روهیت با 5162 رکورد از 194 فرصت ابتدایی ، در رده پنجم لیست بهترین گلزنان تاریخ قرار دارد و هدایت آن را ویرات کولی ، کاپیتان هندی با 5878 امتیاز به عهده دارد.

روهیت شارما نمره یک قرن و 38 نیم قرن را با سرعت 130.58 کسب کرد. به دلیل مصدومیت که باعث شده مجبور شود چندین بازی لیگ را از دست بدهد ، فصل جاری او با مشکلاتی روبرو شده است. در 12 مسابقه او فقط 264 دوش انجام داده است ، اما فینال به او این فرصت را می دهد تا در این دوره اثری از خود برجای بگذارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله