IPL 2020 Final، MI مقابل DC: مایکل وان معتقد است که روهیت شارما باید کاپیتان هند در T20I شود

فینال IPL 2020: مایکل وان

فینال IPL 2020: به عنوان مثال روهیت شارما هندی ها را از بمبئی هدایت کرد و آنها را به عنوان پنجم رساند.© BCCI / IPL


سرخپوستان بمبئی برای حفظ عنوان خود در فینال IPL 2020 نمایش بزرگی برگزار کردند و دهلی پایتخت را با پنج دروازه به طور یک جانبه در استادیوم بین المللی کریکت دبی شکست دادند. تنها چیزی که شاید راهی برای سرخپوستان بمبئی نداشته باشد ، انتقال سکه است اما پس از آن هر آنچه لمس کردند به طلا تبدیل شد. ابتدا ترنت بولت شروع بسیار خوبی به آنها داد – در دو شوت اول دو ویکت را انتخاب کرد و سپس کاپیتان روهیت شارما که الگوی خود بود و نیم قرن گل زد تا بازی را از دهلی که در اولین فینال خود بازی می کرد بدست آورد. مایکل واگن ، ناو سابق انگلیسی که تحت تأثیر تسلط بمبئی و توانایی های رهبری روهیت قرار گرفته بود ، گفت که لازم است در کوتاه ترین قالب کاپیتان تیم هند شود چون او “یک مدیر خارق العاده” است و “می داند چگونه در بازی های T20 برنده شود”.

بوق تجاری

“بدون شک ، روهیت شارما باید کاپیتان هند T20 باشد. یک مدیر و رهبر خارق العاده … و او دقیقاً می داند که چگونه در بازیهای T20 برنده شود. همچنین به ویرات استراحت می دهد و فقط یک بازیکن می شود. این برای همه تیم های دیگر کار می کند در سراسر جهان .. # IPL2020 “، – کاپیتان سابق انگلیس نوشت.

وی همچنین در توییت خود نوشت که این طرف بمبئی از چنان کیفیت بالایی برخوردار است که اگر در جام جهانی T20 بازی کند ، به یک قهرمان تبدیل می شود. وون در توییتی نوشت: “من حدس می زنمmipaltan برنده جام جهانی T20 می شد … # Justustaying # IPL2020final.”

سرخپوستان بمبئی رکورد پنجمین عنوان IPL خود را به دست آوردند تا اختلاف بین آنها و فوق العاده پادشاه چک ، MS Dhoni ، که سه بار برنده مسابقه شده اند ، بیشتر شود.

بمبئی همچنین پس از CSC به تیم دوم تبدیل شد که با موفقیت از عنوان خود دفاع کرد. سال گذشته ، آنها فقط یک بار در دیدار چنای پیروز شدند ، اما فینال امسال کاملا یک طرفه بود.

روهیت شارما با تعقیب یک پیروزی 157 ، با خفاش خاموش شد و 68 گل از 51 گل را به ثمر رساند در حالی که بازیکنان دیگر در اطراف او می جنگیدند. ایشان کیشان ، که در این فصل به وحی تبدیل شد ، با نتیجه سریع 33 از 19 گلزنی کرد تا معامله را ببندد.

مباحث ذکر شده در این مقاله