IPL 2020 Eliminator، SRH vs. RCB: کین ویلیامسون ، جیسون هولدر Star As SunRisers Hyderabad Beat Royal Challengers Bangalore با 6 ویکت واجد شرایط 2


کین ویلیامسون ، جیسون هولدر آرام ماند و روز جمعه SunRisers Hyderabad را به پیروزی 6 گل مقابل Royal Challengers Bangalore در Eliminator IPL 2020 در ابوظبی هدایت کرد. SRH با تعقیب نسبتاً کم در ابوظبی ، وقتی رقیب Shrievats Goswami برای اولین بار در سالن بولینگ محمد سراج به اردک رفت بد شروع کرد. پس از اخراج وی ، دیوید وارنر (17 گل از 17 گل) و مانیش پاندی (24 گل از 21 گل) با هم جمع شدند و برای سری دوم یک قفل سری 41 را تشکیل دادند. از طرف آنها ، که به دنبال خاتمه دادن به یک یادداشت قوی است ، اخراج جنجالی وارنر باعث شد تا RCB در فینال Powerplay دوباره به بازی برگردد. سراج وارنر را روی صندلی و توپ خیلی نزدیک خفاش و دستکش فشار داد ، اما داور در محل حرکتی نکرد. کوهلی این تصمیم را به چالش کشید و قاضی تلویزیون با در نظر گرفتن تکرارهایی از همه زاویه های ممکن ، به نفع RCB رای داد و وارنر را در شوک فرو برد.

بوق تجاری

مانیش پاندایی نتوانست قلعه را مدت طولانی نگه دارد و پس از یک بازی خوب 24 ، با گذراندن سه چهار و یک حداکثر عقب نشینی کرد. او بعداً تلاش کرد تا تحویل آدام زامپا را قطع کند ، اما آن را خیلی نزدیک به دی ویل زد ، که یک ضربه خوب را به دست آورد تا سرویس خود را تمام کند. پریام گارگ نیز به سرعت سقوط کرد و این باعث تعادل بازی شد.

سپس کین ویلیامسون و جیسون هولدر بازی را عمیق کردند و RCB را با ایستادن بدون شکست سری 65 برای گل پنجم از بازی خارج کردند. ویلیامسون در پنجاه سالگی سخت کار کرد ، اما مشخص شد تیمش در سمت راست نتیجه به پایان رسیده است. او از هولدر حمایت شایسته ای دریافت کرد و تحت فشار برخی از مرزهای مهم را شکست. او با 24 برد نه با 20 گل ، با استفاده از سه مرز به پایان رسید.

پیش از این وارنر به تساوی دست یافت و ناک اوت بولینگ را انتخاب کرد. RCB با فرستادن کاپیتان ویرات کوهلی برای باز کردن مقدمات ، دستور باز شدن خود را آزمایش کرد ، اما وقتی او برای بار دوم به هولدر رفت و تلاش کرد تا تحویل کنده را ببیند ، این امر ناکام ماند ، اما در نهایت یک دروازه بان را به دست دروازه بان گرفت.

RCB در مسابقه چهارم ضربه جدی دیگری متحمل شد زیرا بهترین گلزن آنها دودود پودیکال نیز ارزان قیمت شد و به هولدر آمد.

آرون فینچ ، که برای اولین بار در این فصل در شماره 3 جنگید ، با AB de Ville همکاری کرد تا خدمات RCB را از سر بگیرد. این دو نفره به آرامی جنگیدند ، این امر باعث شد شیارهای SRH بر بازی مسلط شوند.

بالا رفته

شهباز ندیم با ارسال فینچ برای استعفا در یازدهم همکاری خود را قطع کرد. معین علی مجبور شد شبی را که برای اردک طلایی بیرون رفت ، فراموش کند. RCB شرط بندی بر روی de Ville کرد تا آنها را به نابودی کامل SRH بیش از متخصص T. Natarajan برساند ، و با پاکسازی دی ویل بهترین کارگر ، این امیدها را از بین برد. نمایش عالی دیگ بخار SRH به این معنی است که تیم ویراته کولی فقط می تواند 131/7 از 20 فریم خود را مدیریت کند.

اکنون SRH در 8 بازی با مقدماتی 2 در استادیوم شیخ زاید ، ابوظبی ، با پایتخت دهلی دیدار خواهد کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله