IPL 2020: AB de Villiers پس از باخت SRH به Eliminator از طرفداران RCB عذرخواهی کرد


Royal Challengers Bangalore (RCB) آخرین بار پس از شش بار شکست مقابل SunRisers Hyderabad در حذفی روز جمعه ، یک ویدئو از اتاق پانسمان پس از خروج از IPL 2020 به اشتراک گذاشت. در حالی که اکثر شکارچیان RCB با یک حمله بولینگ با کیفیت در SRH دست و پنجه نرم می کردند ، AB de Villiers در یک موقعیت دشوار بالا ایستاد و پنجاه سال گل زد. او با به ثمر رساندن 56 گل پراکنده 43 گل برای کمک به تیمش در ایستگاه 7/131 بهترین امتیاز را کسب کرد. پس از شکست ، دی ویلیر از همه هواداران برای پشتیبانی در طول مسابقات تشکر کرد و همچنین گفت “متاسفم” که همه راه را نرفته است.

بوق تجاری

RCB در طی یک تبادل ویدئو در توییتر خود گفت: “این مبارزات به یاد ماندنی ناامیدکننده به پایان رسید ، اما بازیکنان RCB قبل از پرواز از دبی آخرین لحظات حضور در رختکن را پشت سر گذاشتند. PS: حدود 80 روز متوالی این آخرین فیلم ما در ساعت 9 صبح برای # IPL است.”

کاپیتان سابق آفریقای جنوبی ، که سومین گلزن برتر این فصل شد ، گفت که آنها “بهترین شوت” ​​را زدند و با بسیاری از امتیازات مثبت به میدان رفتند. دی ویل از 15 مسابقه 454 دوش به دست آورد ، و اعتصاب پنجاه ساله آن 158.7 بود.

“از همه هواداران RCB ما برای حمایتشان متشکریم. اگر شما در طول مسابقات در اینجا حضور داشتید ، ما می توانستیم با کمی حمایت از شما در ورزشگاه این کار را انجام دهیم ، اما نباید این کار را می کرد. امیدوارم دفعه دیگر. متاسفم. دی ویل در ویدئویی بارگذاری شده به گفت: “ما تمام تلاش خود را انجام دادیم و بسیار سرگرم شدیم. بسیاری از لحظات مثبت وجود دارد که ما به جلو حرکت خواهیم کرد. از شما بسیار سپاسگزارم برای حمایت شما.” توییتر میزبان RCB است.

کاپیتان ویرات کولی خطاب به هم تیمی های خود پس از باخت گفت که آنچه تیم تا آخر برای آن تلاش کرد چیزی است که می توانند به آن افتخار کنند و از نکات مثبتی که در فصل آینده می آید استفاده کنند.

وی همچنین از کارمندان پشتیبانی ، به ویژه مربیان ، برای ایجاد “ساختار درخشان” تشکر کرد.

“من فکر می کنم ما کریکت پیاپی خوبی بازی کردیم و عقب افتادیم. احتمالاً ما بهترین کریکت خود را از آن بازی در بمبئی که در اینجا بازی کردیم (ابوظبی) بازی نکردیم. من دوست دارم حتی جلوتر بروم و می دانم هواداران واقعاً می خواستند که ما بیشتر جلو برویم. اما برخی از لحظات مثبت این فصل ، بچه هایی مانند Devdut (Podikal) برای تیم قوی تر می شوند و یک فصل عالی را به عنوان افتتاحیه می گیرند. سیراژ بعد از یک سختی در فصل گذشته خوب بازگشت. مثبت ها و چیزهای دیگر که قطعاً می توانیم به جلو حرکت کنیم ، “کوهلی گفت

بالا رفته

آرون فینچ ، که برای چندین امتیاز در IPL بازی کرده است ، گفت که این “بهترین گروه” است که وی در آن تاکنون در یک لیگ پولدار حضور داشته است.

کاپیتان استرالیایی گفت: “قطعاً بهترین گروهی که در IPL حضور داشته ام. بودن در کنار ما ، حباب بودن باعث شده ما واقعاً نزدیک و نزدیک شویم ، این یک تجربه شگفت انگیز بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله