IPL 2020: پیمایش کریکت انگلیسی RCB با نقل قول ویروسی MS Dhoni “قطعاً نه”


Royal Challengers Bangalore (RCB) از فصل IPL 2020 کنار رفت و جمعه شب در ناک اوت به SunRisers Hyderabad (SRH) شکست خورد. روند غیررسمی RCB در لیگ برتر هند (IPL) با تیمی ادامه یافت که هنوز جایزه مورد نظر را دریافت نکرده بود. الکساندر هارتلی بازیکن کرکت بانوان انگلیس که به نظر می رسد یکی از طرفداران RCB است ، در توییتر اظهار ناامیدی خود را از خروج این تیم اعلام کرد. با این حال ، او سوالی سوزان داشت که بسیاری از طرفداران RCB می پرسند – “آیا ما هرگز قادر به کسب عنوان خواهیم بود؟”

بوق تجاری

در حالی که بسیاری از طرفداران RCB خود را با هارتلی ، شریک زندگی خود در انگلیس می شناسند ، کیت کراس تصمیم گرفت که سرگرم شود.

در پاسخ به “هارتلی” “آیا ما هرگز این عنوان را خواهیم گرفت؟” پیام ، ضربات متقاطع در پاسخ ، قرار دادن تصویری از MS Dhoni در یک تی شرت CSK که روی آن نوشته شده “قطعاً نه”.

در جریان آخرین بازی دنی موریسون ، مفسر IPL 2020 Chennai Super Kings ، از دونی پرسید: “آیا این آخرین بازی شما با رنگ زرد خواهد بود؟” سرپرست CSK به سرعت پاسخ داد و با دو کلمه قاطعانه پاسخ داد – “قطعاً نه”.

پاسخ قاطع دانی بصورت آنلاین ویروسی شده است و اکنون حتی از وی الگوی رفتاری نیز ساخته شده است.

با این حال ، برای RCB این خنده آور نیست. این تیم هنوز موفق به کسب عنوان IPL نشده است ، و این باید کاپیتان کوهلی ، سرپرستی تیم و مالکان را ناامید کند.

بالا رفته

در این فصل RCB نیمه اول درخشانی داشت و در بیشتر مسابقات IPL 2020 تیم باید همراه با سرخپوستان بمبئی و پایتخت های دهلی به پیروزی برسد. با این حال ، در پایان ، نتایج بدتر شده بود و چهار شکست متوالی آنها را در آستانه قرار داد.

با این حال ، آنها در مرحله پلی آف در Net Run-Rate (NRR) ، دور از تیمی که در یک برهه شکست ناپذیر به نظر می رسید ، شروع کردند. پایان کار نیز ناامیدکننده بود زیرا ترکیب معروف ضرب و شتم نتوانست در مهمانی مهمانی حاضر شود ، به این معنی که RCB پس از پنج شکست از مسابقات کنار رفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله