IPL 2020: طرفدار فوری “Bride of Dhanashra Verma” یوزوندری چاهل از RCB Star AB de Villiers. عکس را ببینید


با پایان یافتن سفر IPL-2020 Royal Challengers Bangalore (RCB) ، عروس Juzwendry Chahal ، Danashri Verma ، به اینستاگرام رفت و چند عکس را با ستاره ضرب و شتم AB de Villiers به ​​اشتراک گذاشت. ستاره های RCB ، و نوشت که او این لحظه را برای یک عمر گرامی خواهد داشت.

بوق تجاری

RCB ، که هرگز عنوان IPL را کسب نکرده است ، به دلیل شکست در پنج مسابقه تروت ، از جمله جمعه حذف کننده مقابل SunRisers حیدرآباد ، مبارزات خود را به طرز ناخوشایند پایان داد. علی رغم ابتکارات سنگین de Ville ، RCB فقط می توانست 7/131 را در اولین دوره کنترل کند که SRH با شش ویکت در دست تعقیب کرد.

علاوه بر عکس با دی ویلر ، داناشری همچنین عکسی از نامزد خود یوزوندرا چاهال را در دست داشت که یک تی شرت امضا شده با امضای دی ویل در دست داشت.

“من قصد دارم این را مطرح کنم و یک عمر از آن قدردانی کنم. @ Abdevilliers17 از شما متشکرم که مهربانترین فرد این سفر هستید. من بسیار خوشحالم که در کنار چنین افسانه هایی هستم. هنوز هم اولین باری را که با شما ملاقات کردم یادم است لرزید و احساس کردم که پروانه ها به بالاترین سطح و شبهای بی شماری رسیده اند که بسیار کنار هم نشسته اند و با شما مطالعه کرده اند. “

یوزوندرا چاهال بار دیگر هدف بولینگ RCB را بر عهده گرفت و با انتخاب 21 گل از 15 بازی ، فصل را با موفق ترین بولر به پایان رساند.

داناشری با تمجید از نامزد خود نوشت: “@ yuzi_chahal23 من بسیار افتخار می کنم به آنچه انجام می دهی و احترامی که برای این قبیل افسانه ها به دست آورده ای. برای بزرگترین فرصتی که به من داده ای متشکرم.”

بالا رفته

وی افزود: “کلمات برای بیان سفر من با RCB واقعا کافی نیستند. با ارسال این عکس ، اما ثبت خاطرات عجیب و غریب. خدا را شکر. من همیشه سپاسگزار خواهم بود.”

RCB کار خود را با یادداشت درخشان آغاز کرد و در 10 مسابقه اول هفت پیروزی کسب کرد و امید هواداران برای گذراندن کل مسابقات را برانگیخت. با این حال ، بازیکنان یک جفت را از دست دادند که مسابقات به فینال تجارت رسید. اما علی رغم باخت در چهار بازی گذشته در لیگ ، آنها به لطف سرعت شبکه بهتر به نوعی موفق به صعود به مرحله پلی آف شدند.

مباحث ذکر شده در این مقاله