IPL 2020: سونیل گاواسکار هنگام ترک RCB می گوید ویرات کوهلی نتوانست استانداردهای بالایی را که با خفاش تعیین کرده بود برآورده کند


کاپیتان سابق هند ، سونیل هواسکار ، تا حدی عدم توانایی مدعیان سلطنتی بنگلور را برای رسیدن به تمام مراحل IPL 2020 به دلیل عدم توانایی کاپیتان ویرا کولی در رسیدن به استانداردهای بالای خفاش توضیح می دهد. RCB از مسابقات خارج شد و روز جمعه شش شکست به قهرمان سابق SunRisers حیدرآباد در ابوظبی داد.

بوق تجاری

گاواسکار به Star Sports گفت: “با نگاه کردن به استانداردهای بالایی که برای خودش تعیین می کند ، شاید بگوید که کاملاً مناسب نیست و این یکی از دلایلی است که RCB موفق به تصویب نکرد.”

“… زیرا وقتی او در کنار AB de Ville این دوندگی های بزرگ را انجام می دهد ، آنها امتیازات بزرگی دارند.”

کوهلی در 15 بازی با ضربات 121.35 کمی بیش از 450 دوش انجام داد و تیمش اغلب برای گرفتن ضربه های میانی تلاش می کرد.

افسانه ها می گویند که بولینگ RCB فاقد قدرت شلیک است تا دائما مخالفان را به چالش بکشد و پیروز شود.

“به هر حال ، بولینگ آنها همیشه نقطه ضعفی بوده است. حتی در حال حاضر ، در این تیم خاص ، آرون فینچ ، بازیکن عالی T20 ، دودوت پودیکل جوان ، که خوب شروع کرد ، و سپس ویرات کولی و AB de Villier را دارند. پس شما واقعاً این کار را کردید ، “اضافه کرد.

گاواسکار همچنین معتقد بود که RCB باید بازیکنی را پیدا کند که بتواند نقش تکمیل کننده را بازی کند و پیشنهاد کرد که شیوا دوب می تواند در این نقش جای بگیرد.

“من فکر می کنم جایی که آنها باید کمی فکر کنند این است که به شیوا اوک نقش مناسب را بدهند. اوک پایین رفت و سوندار بالا و پایین رفت.

بالا رفته

گاواسکار گفت: “اگر آنها بتوانند به او نقشی بدهند و به او بگویند که بیرون برود و توپ را بزند ، این می تواند به او کمک کند. اکنون او گیج شده است. اگر بتوانند بازیکن شماره یک شماره 5 را بدست آورند ، فشار بر روی دو ویل و ویرات را کاهش می دهد.”

شکست در برابر SRH پنجمین بار در ترکیب RZB بود زیرا آنها پس از یک شروع قوی که طی آن در هفت مسابقه از 10 مسابقه پیروز شدند ، توطئه را از دست دادند.

مباحث ذکر شده در این مقاله