IPL 2020 ، SRH در مقابل RCB: Mauen Ali به صورت رایگان تمام شده است و واکنش های عصبانی هواداران را دعوت می کند. تماشا کردن


مون علی (Universal Royal Challengers Bangalore (RCB) Moen Ali) در رسانه های اجتماعی پس از بیرون آمدن برای اردک طلایی ، که جمعه نیز یک ضربه آزاد به SunRisers Hyderabad در حذف IPL 2020 زد ، شروع به روند کرد. مون علی پس از اخراج آرون فینچ در یازدهم از ابتدای کار ، به وسط آمد. شاهباز ندیم ، چرخنده چپ دست SRH ، توپ را جلوی AB de Ville به پاهای خود خم کرد و او یک تک را گرفت تا از اعتصاب خارج شود. معین علی برای یک ضربه ایستگاهی به بیرون آمد و این فرصتی عالی برای او بود تا حساب خود را باز کند ، زیرا همه روشهای اخراج ، به جز یک مورد ، قابل بحث نیست.

بوق تجاری

اما پس از آن اتفاقی افتاد که اغلب در زمین رخ نمی دهد. ندیم یک زایمان کامل را درست در سوراخ بلوک انجام داد ، و مون علی آن را تا رشید خان ، واقع در جلد اضافی ، خرد کرد و تصمیم گرفت که آهنگ سریع را بدزدد. چرخنده پا SRH ، که به سرعت زمین را روشن کرد ، هدف مستقیم ضربه و خرد کردن استامپ ها برای ارسال همه جانبه انگلیسی بود ، پس از 11 شلیک RCB را در 62/4 ترک کرد.

اخراج اینجا را ببینید:

در حالی که هضم راه خروج از مون علی برای طرفداران RCB سخت بود ، مردم در شبکه های اجتماعی از این فرصت استفاده کرده و اینترنت را با انواع میم های خنده دار پر کردند.

پیش از این ، SRH سوییس دیوید وارنر برنده قرعه کشی شد و RCB را به مبارزه دعوت کرد. ویرات کولی بیرون آمد تا فرصت را باز کند ، اما در گوشه دوم ارزان رفت و کنار پای خود را مستقیماً به سمت دروازه بان گرفت.

به غیر از AB de Villiers (56 گل از 43 گل) و آرون فینچ (32 گل از 30 گل) ، هیچ تست RCB دیگری برای تأثیرگذاری در بازی چندان طول نكشیده و می تواند 7/131 را در 20 شوت مدیریت كند.

مباحث ذکر شده در این مقاله