IPL 2020 ، SRH در برابر دی سی: دیوید وارنر پس از شکست پایتخت های دهلی ، برای پایهای SunRisers Hyderabad می جنگد. تماشا کردن

[ad_1]


SunRisers Hyderabad (SRH) با جشن پیروزی خود مقابل پایتخت های دهلی (DC) در مسابقه 47 لیگ برتر هند (IPL) 2020 ، پای را به دست گرفت که لحظات سرگرم کننده را به شدت به پایان می رساند. سه شنبه همچنین سی و چهارمین سالگرد کاپیتان دیوید وارنر بود. SRH ویدیویی را با نکات برجسته نبرد در توییتر خود به اشتراک گذاشت. این عنوان با عنوان “مراقب آنچه در اتاق رختکن پس از بازی مهم شب گذشته ما اتفاق افتاده است باشید. مراسم پای را از دست ندهید ، #OrangeArmy #SRHvDC #KeepRising # Dream11IPL.”

بوق تجاری

در این ویدئو می توانید کریکت های هندی مانند پریام گارگ و مانیش پاندی را ببینید که به این سرگرمی پیوستند و کیک را با صورت وارنر مالیدند.

وارنر همچنین یک جلسه مینی با مربی بولینگ Muttiah Muralitharan برگزار کرد ، که به نظر می رسید روحیه شادی دارد زیرا بخش بولینگ SRH با تحسین عمل می کند. رشید خان در چهار شوت سه ویکت را گرفت و تنها هفت دوش را واگذار کرد. ت. ناتاراجان و ساندیپ شارما هریک دو اخراج را امضا کردند.

بعداً ، ویدیمان ساخا به این سرگرمی پیوست و از 87 دوش ضربه زد.

SRH در استادیوم بین المللی دبی با 88 دوش DC را شکست داد. در ابتدا ، آنها پس از 20 شلیک در 219/2 قرار گرفتند و هدف را 220 بار قرار دادند. حمله قدرتمند بولینگ آنها DC را در 19 فریم متوقف کرد ، که فقط 131 دوش را توانست جمع کند.

بالا رفته

این پیروزی SRH را با 10 امتیاز از 12 مسابقه در رده ششم جدول لیگ قرار داده است. در همین حال ، دی سی با 14 امتیاز از 12 مسابقه سوم است.

مسابقه بعدی DC در 31 اکتبر و هنگامی که آنها با سرخپوستان بمبئی (M) روبرو می شوند برگزار می شود. SRH در همان روز به مصاف Royal Challengers Bangalore خواهد رفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]