IPL 2020 ، RCB در برابر SRH: نمایش همه جانبه جیسون هولدر به SRH کمک می کند تا RCB را در 5 ویکت شکست دهد

[ad_1]


SunRisers Hyderabad (SRH) که برای بقای خود در لیگ برتر هند (IPL) 2020 می جنگید ، هنگامی که روز شنبه با پنج ویکت در استادیوم کریکت در شارجه Royal Challengers Bangalore (RCB) را شکست داد و در مرحله پلی آف باقی ماند ، یک نمایش کامل دیگر برگزار کرد. از. در ابتدا بولینگ ، SRH سمت Wira Koli را در زیر سطح 120/7 محدود کرد و سپس فقط در 14.1 فریم به هدف رسید. جیسون هولدر با خفاش و توپ به ستاره ای برای SRH تبدیل شده است. پس از طلسم بولینگ چشمگیر هنگامی که او 2/27 از چهار شوت خود را به ثمر رساند ، او آن را با شلیک سریع 26 از 10 توپ ادامه داد تا به کنار حرکت کند. او همه چیز را به سبک تمام کرد ، حداکثر تحویل کوتاه از Yuzvendra Chahal را روی حصار طولانی خرد کرد.

بوق تجاری

SRH با تعقیب یک امتیاز کم ، زودهنگام دیوید وارنر را که برای دومین بار به واشنگتن سوندار سقوط کرد ، از دست داد. با این حال ، اوریدیمان ساخا و مانیش پاندایی موقعیت مهمی را در نیم قرن طراحی کرده اند تا ثبات آنها را تأمین کند. RCB spinner با پاهای یوزوندرا چاهال با حذف مانیش پاندی در اولین کار خود ، همکاری را قطع کرد.

ساخا با بلوغ عالی گل زد و 39 گل از 32 گل به ثمر رساند. با کنترل شدید SRH ، برش های RCB به سرعت سه ویکت را گرفتند تا امید تیم را بدهند. وقتی SRH یک پیروزی راحت بدست آورد ، هلدر پرخاشگری بزرگی از خود نشان داد و با شوت 10 گل خود سه شش را شکست و خود را از مکان هفتم نیمه بالای جدول بیرون کشید.

چاهال و ایسورو اودانا جادوهای اقتصادی را برگزار کردند تا کارها را برای RCB انجام دهند ، اما آنها به اندازه کافی برای دفاع در هیئت مدیره اجرا نکردند. این جلد با شماره های 2/19 و 3.1 برمی گردد ، در حالی که آدانا ویکت را به دست گرفت ، در سه شوت 20 دوش را از دست داد.

در بازی اجباری ، دیوید وارنر ، کاپیتان SRH به تساوی رسید و یک کاسه را در مسیر آهسته شارجه انتخاب کرد.

RCB فرم خود را از دست داد تا Devdutt Padikkal را ارزان باز کند زیرا او توسط Sandip Sharma در پنج اجرا حذف شد. RCB یک ضربه بزرگ دیگر به Powerplay متحمل شد ، زیرا در فقط هفت بار ناخدا خود ویرات کولی را از دست داد. کین ویلیامسون از Sandip Bowling او را گرفت.

AB de Villiers (24 از 24 گل) و جاش فیلیپ (32 از 31 گل) 43 بار حیاتی را برای از سرگیری دوره خود اضافه کردند. با این حال ، هر دو نفر به سرعت به طور مداوم بیرون می آیند و RCB را در یک حالت عمیق رها می کنند.

واشنگتن Sundar (21) و Gurkirat Singh Man (15) چندین مسابقه مهم را به ترتیب اضافه کرده اند ، اما ممکن است RCB به اندازه کافی چالش برانگیز نباشد.

به غیر از هولدر ، Sandip Sharma یک بازیگر عالی SRH بود زیرا شماره های 2/20 را برگرداند و T. Natarajan ، Shahbaz Nadim و Rashid Khan از میان آنها سه ویکت گرفتند.

RCB در مرحله یک چهارم نهایی مجازی در استادیوم شیخ زاید ابوظبی با دهلی پایتخت روبرو می شود و برنده به مرحله پلی آف صعود می کند.

بالا رفته

با این پیروزی ، SRH به لطف سرعت پاس خالص سالم خود ، به رتبه چهارم در جدول امتیازات IPL 2020 صعود کرد. آنها از نظر امتیاز با سه امتیاز دیگر Kings XI Punabab ، Rajasthan Royals و Kolkata Knight Riders که هنوز در مرحله پلی آف هستند برابر هستند.

SunRisers حیدرآباد در آخرین بازی لیگ فصل خود در شارجه در تاریخ 3 نوامبر به مصاف مدافع عنوان قهرمانی هند در بمبئی می رود.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]