IPL 2020 ، KXIP در مقابل RR: ناتان ، پسر 3 ساله Jonta Rhodes راه طولانی را طی کرده است. تماشا کردن

[ad_1]


مربی تیم میادین پادشاهان XI پنجاب (KXIP) جانی رودز در توییتر در آستانه بازی در لیگ مقابل راجستان روز جمعه در توییتر صحبت کرد تا ویدئویی از پسر سه ساله اش ناتان رودز را که با سخت کوشی از مانع عبور می کند به اشتراک بگذارد. جونتي رودز كه يكي از بزرگ ترين بازيكنان زمين محسوب مي شود ، به چابكي و تيزبيني شهرت داشت و به نظر مي رسد كه پسرش نيز ويژگي هاي مشابه را از پدرش به ارث برده است. ویدیوی Nathan نشان می دهد که او با ظرافت بسیار زیادی از یک سکوی به سکویی دیگر می پرد که با کودک سه ساله ارتباطی ندارد. جونتي با به اشتراک گذاشتن اين ويدئو در قلم توئيتر خود نوشت: “ناتان رودز در مسابقه امروز گرم مي شودlionsdenkxip # IPL2020 #saddapunjab #lioncub.”

بوق تجاری

هنگامی که جانی رودز مربی میدان بود ، بازیکنان میادین Kings XI پنجاب در زمین برق داشتند ، جلب باورنکردنی انجام می دادند و به طول کامل شیرجه می زدند تا دوام مهم تیم را نجات دهند.

تماشای یک کودک سه ساله که چنین ورزشکاری را نشان می دهد ، هواداران را عاشق نیتان کرد و آنها در مورد احساسات خود به تعداد زیادی صحبت کردند.

دو تلاش میدانی بهترین فصل شامل بازیکنان KXIP است. نیکلاس پوران و مایانک آگروال گرانش را به چالش کشیدند و یک پرش بزرگ در هوا در نزدیکی حصار انجام دادند تا توپ را بکشند که در غیر این صورت شش اجرا به حریف می داد.

پادشاهان XI پنجاب ، پس از شروع وحشتناک فصلی که تنها یک برد از هفت بازی اول را به دست آوردند ، یک چرخش عالی را تجربه کردند و در پنج بازی متوالی پیروز شدند.

بالا رفته

بیشتر مبارزات IPL 2020 ، تحت هدایت KL Rahul ، در انتهای باشگاه کمرنگ بود ، اما به یکی از اصلی ترین مدعیان حضور در پلی آف تبدیل شد.

آنها با کسب 12 امتیاز از همین تعداد بازی ، پس از باخت “Calcutta Knight Riders” در روز پنجشنبه مقابل “Chennai Super Kings” در رده چهارم جدول قرار دارند.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]