IPL 2020 ، KXIP در مقابل RR: بن استوکس فریاد جفری آرچر را برای اخراج مندیپ سینگ برمی دارد

[ad_1]

IPL 2020 ، KXIP در مقابل RR: بن استوکس فریاد Jofra Archers Snorter را برای اخراج Mandep Singh از بین برد

IPL 2020 ، KXIP v. RR: بن استوکس نابینا شد تا بسته ای از Mandepa Singh را برای اردک ارسال کند.© BCCI / IPL


واگن Rajasthan Royals بن استوکس فریاد هلو را از جفری آرچر گرفت تا افتتاحیه پادشاهان XI پنجاب ماندیگ سینگ را برای اردک طلایی ارسال کند. آرچر یک پرتاب خیره کننده انداخت ، که ناگهان با مندیپ درگیر شد ، و او فرم خود را از دست داد ، فقط توسط لبه بالایی هدایت شد. در حالی که ماندیپ از زایمان کاملاً بی اطلاع بود و جایی که پس از لبه گرفتن به آنجا رفته بود ، بن استوکس با توجه از نقطه عقب به دنبال آن حرکت کرد و تمام طول را غوطه ور کرد تا فریاد کش را با دو دستش ، با اینچ توپ بگیرد. بالای سطح زمین.

بوق تجاری

دسته رسمی لیگ برتر هند (IPL) ویدیویی را با عنوان زیر به اشتراک گذاشت: “LOOK – Joffrey’s snort، Stokes fireon. چه ترکیبی برای بدست آوردن اولین ویکت. زیبایی توپ ازJofraArcher و جذابیت عالی از @ benstokes38”.

در اینجا ویدئویی از عملکرد درخشان استوکس آمده است:

پس از عزیمت Mandepa ، کاپیتان KXIP KL Rahul و “رئیس جهان” کریس گیل در مرکز تیم شدند و چند ضربه جذاب بازی کردند. وقتی KXIP در 53/1 با سه شش و پنج چهار مرحله Powerplay را به پایان رساند ، 52 نفر در پنج شوت اضافه کردند. امسال KL Rahul همچنین 600 رانش را پشت سر گذاشت و موقعیت خود را در بالای لیست بهترین گلزنان تثبیت کرد.

بن استوکس در پایان یک قرن پیروزی برابر مدافعان قهرمان بمبئی وارد این بازی شد که به تیمش کمک کرد تا تعداد زیادی 196 مسابقه را پشت سر بگذارد و امیدهایش را برای پلی آف حفظ کند. در طول قرن ها ، استوکس ایمان نشان داده شده توسط تیم تیمش پس از یک سری نمایش های بد را خاموش کرده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]