IPL 2020 ، KKR در مقابل RR: Eoin Morgan ، Pat Cummins Star As Kolkata Knight Riders Thrash Rajasthan Royals برای حفظ امیدهای پلی آف.


وقتی او روز یکشنبه در آخرین مسابقه لیگ در دبی در 60 مسابقه تیم راجستان راسل شکست داد ، اوین مورگان ، کاپیتان نایت کلکته (68 گل از 35 گل) پیش افتاد و آنها را از IPL 2020 خارج کرد و در پلی آف زنده نگه داشت. . ستاره دیگر پیروزی عظیم KKR بولینگ تند پت کامینز بود که با از دست دادن 19 دوش در اولین مسابقه ، سخت برگشت و سه ضربه بزرگ به راجستان وارد کرد و سه بازیکن برتر رابین اوتاپا ، بن استوکس و استیو اسمیت را در Powerplay از بین برد ، که نتوانستند بازیابی کنند . سلطنتی راجستان که پس از دو پیروزی عظیم در جریان تعقیب و گریز به بازی پیوست ، در فصل حضور در خط تحت فشار قرار نگرفت.

بوق تجاری

با تعقیب تعداد زیادی از 192 نفر ، کاشفان راجستان رویالز اوتاپا و استوکس با نیت زیادی شروع کردند ، زیرا آنها برای اولین بار 19 دوش را جمع کردند. اوتاپا ، که شروع توپ خود را با یک ششم از اولین توپ از طریق یک فوت مربع عمیق آغاز کرد ، در آخرین توپ همان انتها به میدان رفت. اقامت کوتاه استوکس در چین پس از آنکه دینش کارتیک در سومین فریاد کش یک دست را به پشت کنده ها کشید ، پایان یافت.

خروج همه جانبه انگلیسی ها منجر به رگبار ویکت می شود که استیو اسمیت ، سانجو سامسون و رایان پاراگ در شش شوت اول به سرعت به میدان می روند. قبل از رفع محدودیت های میدانی ، نیمی از کارکنان راجستان در کلبه بودند.

جاس باتلر (35 گل از 22 گل) ، راهول تواتیا (31 گل از 27 گل) و شریاس گوپال (23 گل به ثمر نرسیدند) همه تلاش خود را کردند ، اما این برای آنها خیلی زیاد بود زیرا آنها با یک شکست بزرگ 60 باخت به کار خود پایان دادند.

پت کامینز ، باتجربه ترین بولینگ در حمله KKR ، وقتی چهار ویکت را برای 34 دوش از چهار شوت گرفت ، پیش افتاد. شیوا ماوی و وارون چاكراوارتی با كمی رقابت كردند و هر كدام با دو ویكت برگشتند و كاملس ناگاركوتی 24/1 را گرفت.

پیش از این ، جان مورگان ، نیم قرن سریع ، به KKR کمک کرد تا مقدار زیادی را در اولین بازه زمانی قرار دهد. شوبمن گیل کمی بیشتر مورد توجه قرار گرفت و 36 گل از 24 گل را به ثمر رساند و به شریک ابتدایی خود نیتیش رانا برای اردک باخت. او با راهول تریپاتی هم تیمی شد و 72 گل برای گل دوم اضافه کرد.

برش های پادشاهی راجستان وسایل را به وسط می کشاندند و در فواصل معین ویکت ها را انتخاب می کردند. از 73/1 آنها به 5/99 کاهش یافت و راهول تواتی سونیل نارینه و دینش کارتیک استعفا داد.

آندره راسل که حتی اگر صد در صد نبود به او فرصت داده شد ، با شکستن شش شش ضرب و شتم در 11 گل 25 گل خود ، چند خطای اولیه را نشان داد. اما سفالگر جوان سریع به سختی برگشت تا او را در حصار کنار بگیرد.

برجسته ترین نبردهای KKR کاپیتان آنها Eoine Morgan بود که 11 مرز از جمله شش ضربه به حصار را در هنگام ضربه حباب شکست. پت کامینز نیز کمک مهمی به خفاش کرد و 15 گل از 11 گل زد که KKR در 191/7 با 20 شوت به پایان رسید.

Rahul Tewatiya چشمگیرترین دیگ راجستان در شب بود و او در 25 دوش با سه ویکت برگشت. Karthik Thrust دو ویکت برداشت ، در حالی که Joffra Archer و Shreas Gopal وارد دروازه شدند.

بالا رفته

علیرغم این پیروزی بزرگ ، مورگان و تیمش باید به نتایج سایر مسابقات بستگی داشته باشند تا بفهمند که آیا به پلی آف صعود می کنند یا خیر ، زیرا پیروزی آنها کمتر از 79 مسابقه بود.

با این باخت ، سلطنتی راجستان از مسابقات حذف شد ، در حالی که شانس KKR به نتایج دو بازی دیگر لیگ بستگی دارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله