IPL 2020 ، DC در مقابل SRH: یوروژ سینگ پاهای شیار داوان را به دلیل عدم مصرف DRS در مرحله مقدماتی 2 می کشد ، بتسمن پاسخ خنده داری می دهد


افتتاح كننده سرمایه های دهلی ، Shihar Dawan پس از یك سری امتیازات پایین ، به مناسبت بزرگ صعود كرد و روز یكشنبه نیم قرن (78 توپ از 50 توپ) را در مسابقات مقدماتی IPL 2020 مقابل SunRisers خاص حیدرآباد شکست داد. دوان در هنگام ضربه خود شش چهار و شش شش را شکست ، و همین باعث شد دهلی به مجموع قابل توجه 3/189 برسد. در آخرین تلاش خود از سالن بولینگ Sandip Sharma پا به داوان دادند. با این حال ، این تکرار حاکی از آن بود که اعتصاب در خارج از کنده صورت گرفته است و اگر داوان به تصمیم گیری در محل اعتراض می کرد ، زنده می ماند. یوروژ سینگ ، متخاصم سابق هندی ، مانند بسیاری از اینکه دوان از سیستم بررسی تصمیم (DRS) استفاده نکرد تعجب کرد و تصمیم گرفت پای او را در شبکه های اجتماعی بکشد.

بوق تجاری

“کاسه ها برای 2 شوت آخر عالی هستند! حتی یک محدودیت هم موفق به گلزنی نشده است از بازی تنش زا و اجرا کننده @ sandeep25a تحت فشار! @ SDhawan25 مردی با لباس ، اما نامزد جت جی های. چطوره که دکتر مثل همیشه بازی رو فراموش کرد # DCvSRH “، – یوروج را توییت کرد.

در پاسخ به توییت یوروجا ، داوان توضیح داد که چرا در این تصمیم تجدیدنظر نکرده است. درب بازکن گفت که فکر کرد او یک سرباز است و بنابراین به اتاق رختکن برگشت. وی همچنین اعتراف کرد که فکر تجدید نظر در این تصمیم خیلی دیرتر ، تقریباً پس از رسیدن به حد مجاز ، به ذهن او خطور کرد.

دوان در پنجابی پاسخ داد ، که تقریباً به این معنی است: “من فکر می کردم که من یک لوله کش هستم ، بنابراین من شروع کردم به راه رفتن ، اما وقتی که به آنجا رسیدم ،” “هاهاهاه پاخی ماینو لگ گایا پلمب hai tah muuh chuk chal paya jadh مرز tey pahuncha tadh pata lag gya” تا حد ممکن ، این را فهمیدم. “

بالا رفته

ضربه زن چپ دست سعی داشت ضربه کامل ساندیپ را خنثی کند اما کاملاً آن را از دست داد ، که وی را در لنت پیچید. دوان حتی قبل از اینکه قاضی انگشت خود را برای خیانت به او بلند کند ، راهپیمایی خود را به داخل حفر آغاز کرد.

پس از اخراج داوان ، بچه گربه های SRH خشک شدند و در دو قاب گذشته محدودیتی نداشتند. با این حال ، کل برای Watan SRH خیلی بزرگ بود و دهلی در 17 مسابقه برنده مسابقه شد و به اولین فینال صعود کرد که در آن آنها با سرخپوستان بمبئی مبارزه می کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله