IPL 2020 ، CSK در مقابل KXIP: Chennai Super Kings Hand Kings XI Punabab ضربه 9 گل را زد


روتراج گایکواد (62 گل از 49 گل) پنجمین گل متوالی خود را به ثمر رساند ، زمانی که سوپر کینگ های چنای (CSK) با 9 دروازه پادشاهان XI پنجاب را شکست داد و آنها را از این مسابقات کنار زد. همچنین فاف دو پلسی ، شریک گایکادا ، 48 گل از 34 گل به ثمر رساند. MS Dhoni فصل خود را با پیروزی بالا در سه بازی گذشته به پایان برد. CSK که چیزی برای از دست دادن نداشت ، کریکت نترس بازی کرد و در هر سه بخش از KXIP پیشی گرفت. آنها فصل را با 12 امتیاز به لطف یک هت تریک بردند. بعد از اینکه قایق های آنها KXIP را زیر کل محدود کرد ، دو نفره باز CSK – Du Plessis و Gaikwad شروع خوبی داشتند و 57 دوش به Powerplay اضافه کردند بدون اینکه ضرر کنند چون بولرهای Kanjan برای ویکت مبارزه می کردند.

بوق تجاری

KL Rahul که با شرکت در این بازی ضربات خود را تقویت کرد ، تغییرات مختلفی در بولینگ را امتحان کرد ، اما بی فایده بود. تنها موفقیتی که در دهم نوبت بدست آوردند ، هنگامی که Du Plessie تلاش کرد زایمان کریس جوردن را متوقف کند ، اما یک ضرب ساده را به KL Rahul منتقل کرد ، در این مدت پنجاه بار از دست داد.

Gaikwad با مجموع 38 گل به پنجاه فصل متوالی خود رسید و از طریق پوشش اضافی برای مرز ، تحویل Ravi Bishny را از داخل انجام داد. آمباتی رایودو همچنین 30 ثانیه راحت بازی کرد که CSK یک پیروزی آسان داشت و هفت گل به ثمر رساند.

پیش از این ، Deepak Hood 62 از 32 توپ را شکست ، و به پیام KXIP 153/6 برای 20 فریم کمک کرد. در نتیجه مبارزات انتخاباتی IPL 2020 در خط KXIP کاملا شروع شد زیرا KL Rahul و Mayank Agarwal 48 بار برای باز کردن ویکت اضافه کردند. آگاروال که از مصدومیت برمی گشت ، تهاجمی تر از شریک زندگی اش شکست داد و 26 گل از 15 گل به ثمر رساند ، اما نتوانست خودش را ادامه دهد چون لونگی نگیدی در قسمت آخر Powerplay مشت او را به توپ زد.

Ngidi هنگامی که دارنده “کلاه نارنجی” KL Rahul را با تحویل کندتر در 9 ام پاک کرد ، موفقیت بزرگی را در اختیار CSK قرار داد. جنگنده های KXIP نتوانستند شروع خوبی داشته باشند زیرا در فواصل معین از مرحله میانی ویکت را از دست می دادند. شاردول تاکور نیکولاس پورانا را پشت تخته های عقب گرفت ، در حالی که کریس گیل در این فصل یک شکست نادر را مشاهده کرد ، زیرا قبلاً خود را در دام عمران طاهر چرخنده گرفتار کرده بود.

بولرهای CSK با سرعت دو خطرناک ترین خفاش در خط حمله KXIP را از بین بردند و کنترل بازی را به دست گرفتند و دویدن ها را خشک کردند و کنار KL Rahul را به پس زمینه هل دادند.

مندیپ سینگ (14) و جیمی نیس (2) نیز ارزان قیمت شدند و CSK را در صندلی راننده قرار دادند. با توجه به اینکه برای KXIP همه چیز خیلی روشن به نظر نمی رسد ، Deepak Hooda احتمالاً بهترین عملکرد خود را در IPL انجام داده و مقدار خوبی را برای آنها فراهم می کند.

بالا رفته

لونگی نگیدی ستاره ای بود که برای CSK توپ در اختیار داشت ، در حالیکه از 39 ضربه از 4 شوت سه ویکت گرفت ، در حالی که شاردول تاکور ، راویندرا جادیا و طاهر سه ویکت مشترک داشتند.

با هدایت KL Rahul پس از شروع ناموفق این فصل ، که در هفت بازی نخست شش بار به آنها باخت ، در پنج مسابقه پیروز شد تا بهترین مدعی برای پلی آف شود ، اما آنها در دو مسابقه اخیر خود موفق به کسب حرکت نشدند و در همان بازی به پایان رسید به آن اشاره می کند و CSK

مباحث ذکر شده در این مقاله