IPL 2020، DC vs. SRH مقدماتی 2: کین ویلیامسون می گوید: “شرم آور است که فینال را ندهم ، اما بچه ها می توانند افتخار کنند”


کین ویلیامسون ، خفاش SunRisers Hyderabad ، پس از بردن یک پیروزی 17 بازی مقابل پایتخت های دهلی ، در مسابقه مقدماتی لیگ برتر هند (IPL) گفت که این حزب خیلی دوست دارد به فینال برسد ، اما هنوز هم هر بازیکن می تواند به خود افتخار کند تلاش در مسابقات. با این باخت ، SunRisers Hyderabad از مسابقات طفره رفت و پایتخت های دهلی برای اولین بار در تاریخ به فینال مسابقات راه یافت. پایتخت های دهلی اکنون در یک درگیری سطح بالا روز سه شنبه دفاع از قهرمان بمبئی هند را بر عهده خواهند گرفت.

بوق تجاری

Cagiso Rabada چهار ویکت گرفت و ماركوس Stoinis نیز سه Wicket قلاب كرد كه پایتخت های دهلی در مجموع 189 دوش را برای صعود به فینال IPL 2020 دفاع كردند.

“دهلی طرف بسیار خوبی است. آنها مانند ما سعی کردند ریتم بازی خود را پیدا کنند و ما برای مدت کوتاهی موفق شدیم. دهلی توانست آن را مقابل ما قرار دهد و آنها بسیار خوب بازی کردند. آنها یک امتیاز رقابتی ارائه دادند. ما باید خطر دوم را بپذیریم ویلیامسون در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی پس از مسابقه گفت: “ما خوب شروع نکردیم ، اما توانستیم یک مشارکت خوب در میانه راه ایجاد کنیم. هنوز چند فرصت داشتیم. حیف است که فینال را نگیریم ، اما بچه ها می توانند به تلاش خود افتخار کنند.”

“فصل امتیازات نازک. ما یک تعداد باخت نزدیک داشتیم. شاید سخت بازی نکردیم ، همه تیم ها بسیار قدرتمند هستند ، همه افراد را شکست می دهند ، شما باید در اوج بازی خود باشید. به عنوان تیمی که به دنبال آن ریتم n بودیم ، خیلی خوب است که او را در زمان بحران پیدا کنیم ، ما دوست داریم از آن بگذریم. “

SunRisers در مسابقه مقابل پایتخت های دهلی ، پریام گارگ را به دیدار اول با دیوید وارنر ارتقا داد. ویلیامسون در مورد این حرکت گفت: “من دقیقاً فکر نمی کنم ، اما احساس می کنم که Priam استعداد فوق العاده ای دارد و در طول فصل فرصت های تکراری زیادی داشته است. هر بار که او را به صورت آنلاین بازی می کنید ، می بینید که چقدر خوب توپ را می زند. او ضربات خوبی زده است و مطمئناً یک بازیکن هیجان انگیز برای آینده است. “

پیش از این ، شیخار دوان و شیمرون هتمیر به ترتیب 78 و 42 بازی کردند ، زیرا دهلی پایتخت 189/3 را برای 20 شوت ارسال کرد.

بالا رفته

در دهلی ، Shihar Dawan با 78 دوی بازی ناک به عنوان بهترین گلزن تبدیل شد ، در حالی که هتمایر 42 شکست نخورده باقی ماند.

برای SRH جیسون هولدر ، ساندیپ شارما و رشید خان هرکدام یک گل به ثمر رساندند.

مباحث ذکر شده در این مقاله