ICC Stalwarts Ranjan Madugale و Kumar Dharmasen نماینده رسمی لیگ برتر لانکا خواهند شد


ICC ، داور اصلی مسابقات ، Ranjan Madughale و ICC ، داور Elite Panel ، Kumar Dharmasen در کمیسیون داوری بسیار شناخته شده و کمیسیون جهانی برای بازی در لیگ برتر لانکا (LPL) شرکت می کنند. در هفت دوره مسابقات جهانی کریکت ICC ، از جمله فینال مسابقات 1999 ، 2003 ، 2015 و 2019 شرکت کرد ، گراهام لابرواکس و وندل لابروکس ، که اعضای گروه داوران بین المللی در مسابقات ICC Clashes هستند. در انتشار LPL. مانوج مندیس ، داور مسابقات درجه یک سریلانکا نیز بخشی از داوران LPL خواهد بود.

بوق تجاری

در همین حال ، کومار دارماسن ، یکی از اعضای گروه نخبگان ICC که برنده جایزه ICC David Shepherd برای “قاضی سال” در سال 2012 و 2018 شد ، عضو کمیسیون 11 عضوی LPL خواهد بود که تماس می گیرد. “

روچیرا پلیاگوروگه ، راوندرا ویمالاسیری ، لیندون هانیبال و پرگت رامبوکولا که اعضای گروه قضات بین المللی ICC هستند ، به دارماسنا ملحق می شوند.

علاوه بر آنها ، دیپال گوناواردن ، همانت بوتجو ، کیرتی بندر ، آسانگا جایاسوری ، روهیت کتاهاچچی و راوندرا کتاهاچچی که داوران سطح 01 هستند و در کریکت باشگاه درجه یک سریلانکا خدمت می کنند ، در طول LPL نیز وظایف خود را به عهده خواهند گرفت.

با وجود اینکه بازیکنان ستاره ای ، از جمله کریس گیل ، لاسیت مالینگو و دیگران ، مسابقات را ترک می کنند ، فصل افتتاحیه LPL هفته آینده آغاز می شود.

در LPL ، پنج تیم حق امتیاز به نام های کلمبو ، کندی ، هاله ، دامبولا و یافنا در 23 مسابقه شرکت می کنند.

بالا رفته

کلمبو در تاریخ 26 نوامبر در بازی افتتاحیه LPL در ورزشگاه بین المللی کرکت “Mahinda Rajapaksa” در هامبنتوتا به مصاف Kandy می رود.

دوئلها هر روز تا نیمه نهایی در تاریخ 13 و 14 دسامبر برگزار می شوند. فینال در تاریخ 16 دسامبر برگزار خواهد شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله