ICC Post یک میم خنده دار درباره “چگونه بتمن ها فکر می کنند” و “چگونه بتمن”

الگوی رفتاری شاد ICC Post گنجانده شده است

کین ویلیامسون ، کاپیتان و ردیف سطح بالای نیوزیلند نیز می تواند بازوی خود را برگرداند.© BCCI / IPL


شورای بین المللی کریکت (ICC) مقایسه خنده دار “چگونه باتسن ها فکر می کنند” و “چگونه جنگ ها را می کشند” با استفاده از تصاویر برج ایفل و برج قدرت در رسانه های اجتماعی منتشر کرده است. طرفداران با مقایسه خود در بخش نظرات به این پست پاسخ دادند. وضعیت اسفنجی های رده بالا که برای بولینگ خود بسیار ارزش قائل هستند ، موضوع طنز در جامعه کریکت بوده است و ICC با این میم خنده آور در شبکه های اجتماعی به این گفتگو پیوست.

بوق تجاری

کریکت بین المللی پس از استراحت به دلیل لیگ برتر هند 2020 از سپتامبر تا نوامبر ، هنگامی که زیمبابوه در یک سریال با تعداد محدود در اکتبر-نوامبر به پاکستان سفر کرد ، از سر گرفت.

برنامه ریزی شده است که هند از نوامبر 2020 تا ژانویه 2021 یک سری کامل را در استرالیا بازی کند و هندی ها قبلاً در سیدنی فرود آمده اند و خود را برای آموزش آماده می کنند.

هند سه جلسه بین المللی یک روزه ، سی و بیست بین المللی و چهار دادگاه برگزار می کند که با اولین ODI در سیدنی در 27 نوامبر آغاز می شود.

تور لیگ محدود 8 دسامبر به پایان می رسد و اولین آزمون در 17 دسامبر در آدلاید برگزار می شود.

سه آزمون دیگر در ملبورن ، سیدنی و بریزبن انجام می شود.

یک اردوی تابستانی برای مردان در نیوزیلند در نظر گرفته شده است و در همان تاریخ تور استرالیا-هند ، در 27 نوامبر آغاز می شود ، اولین مسابقه از سه T20I در برابر هند غربی.

بالا رفته

سپس هر دو طرف به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی جهان تست ، دو آزمون را انجام می دهند.

سفرهایی به پاکستان ، استرالیا و بنگلادش به نیوزیلند نیز برنامه ریزی شده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله