ICC سیاست حداقل سن را برای بازیکنانی که کریکت بین المللی بازی می کنند معرفی می کند

ICC سیاست حداقل سن را برای بازیکنانی که کریکت بین المللی بازی می کنند معرفی می کند

در اوایل دوران بازی کریکت ، هیچ سرگرمی برای بازی کردن هیچ کریکت بین المللی وجود نداشت.© خبرگزاری فرانسه


شورای شورای بین المللی کریکت (ICC) سیاست حداقل سنی را برای بازیکنان در کریکت بین المللی در نظر گرفته است و بر این اساس شخصی که کریکت بازی می کند برای انجام این بازی جهانی باید 15 سال داشته باشد. “هیئت مدیره معرفی حداقل محدودیت های سنی برای کریکت بین المللی را برای بهبود حفاظت از بازیکنانی که در تمام کریکت ها اعمال می شوند ، از جمله ICC ، کریکت دو طرفه و کریکت U19 تأیید کرده است. برای بازی به هر شکلی برای مردان ، زنان و U19 در کریکت ، شما به در حال حاضر به هر شکلی بازی کنید تا حداقل 15 سال داشته باشید. “

بوق تجاری

با این حال ، در شرایط استثنایی ، هیئت مدیره ممکن است به ICC درخواست کند تا به بازیکن زیر 15 سال اجازه بازی در کشور مربوطه را بدهد.

“در شرایط استثنایی ، هیئت اعضا ممکن است به ICC تقاضا كند كه به یك بازیكن زیر 15 سال اجازه بازی برای آنها را بدهد. اگر تجربه بازی و رشد ذهنی و سلامتی بازیکن نشان دهد كه توانایی كنار آمدن با الزامات بین المللی را دارند ، این شامل می شود. کریکت ، “اضافه می کند.

قبلاً در سن یک بازیکن کریکت هیچ سرگرمی برای بازی هیچ کریکت بین المللی وجود نداشت.

بالا رفته

حسن رازای پاکستانی ، که بین سالهای 1996 و 2005 هفت آزمایش و 16 آزمایش ODI انجام داده است ، سابقه جوانترین بازیگری کریکت بین المللی را در کارنامه خود دارد. بتسمن راست دست اولین آزمایش خود را در 14 سالگی و 227 روزگی انجام داد.

ساچین تندولکار ، خفاش افسانه ای سابق ، جوانترین هندی است که برای این کشور کریکت آزمایشی بازی می کند. او در سن 16 سالگی و 205 روزگی برای اولین بار در تست شرکت کرد. استاد بلستر در آزمون ها 15921 دویدن کسب کرد و با 18426 دویدن به کار ODI خود پایان داد.

مباحث ذکر شده در این مقاله