ICC انتظار دارد حداقل برای چهار روز اول فینال WTC در Oval، فروش نهایی صورت گیرد

شورای بین‌المللی کریکت انتظار دارد حداقل چهار روز اول مسابقه نهایی تست جام جهانی بین هند و استرالیا در Oval لندن از 7 ژوئن به فروش برسد. ICC همچنین یک روز پشتیبان برای چالش عنوان در صورت بد شدن آب و هوا نگه داشته است. “ما از نزدیک با کمیته سازماندهی محلی (ECB) کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که این یک نمایش عالی برای هواداران خواهد بود. ما در هر یک از چهار روز اول انتظار جمعیت کامل را داریم. می دانیم که در مسیر درستی حرکت می کنیم. .

“این مورد علاقه زیادی از طرف هواداران ایجاد کرده است و دو تیم برتر جهان برای آن مبارزه خواهند کرد، این یک رویداد فوق العاده خواهد بود.

وسیم خان، مدیر کل کریکت ICC در یک تعامل جداگانه گفت: “امیدواریم هوا صاف بماند تا بتوانیم کریکت کامل بازی کنیم، اگرچه یک روز پشتیبان برای جبران زمان از دست رفته داریم.” با رسانه ها

هند که دو سال پیش در ساوتهمپتون نایب قهرمان نیوزلند شده بود، در فینال اولین دوره نیز شرکت کرد.

وسیم در پاسخ به این سوال که چرا این بازی برای دومین بار متوالی در بریتانیا برگزار می شود، گفت که محل برگزاری به خوبی با برنامه مسابقات فینال مطابقت دارد. بیضی همچنین به عنوان یک زمین خنثی برای هر دو تیم عمل می کند.

همانطور که چرخه WTC ترتیب داده می شود، ما در تابستان نیمکره شمالی بازی می کنیم. ما در حال حاضر در انگلستان به دنبال مکان های مختلف هستیم. لرد در نظر گرفته شد، اما بیضی برای این نسخه تصمیم گیری شد.

وی گفت: از نظر برگزاری فینال هر دو سال یکبار، بریتانیای کبیر با برگزاری مسابقات بسیار هماهنگ است زیرا با نیمکره شمالی همخوانی زیادی دارد.

“ساختار WTC همانطور که هست به کار خود ادامه می دهد”

هر تیم 6 سری را در چرخه دو ساله WTC بازی می کند، سه بازی در خانه و سه بازی خارج از خانه.

وسیم گفت که ساختار موجود برای رویداد نمایشی در قالب پنج روزه به خوبی کار می کند.

“این چیزی است که ما دائماً به آن نگاه می کنیم. در حال حاضر به کار خود ادامه می دهد. ما تغییرات کوچکی در شرایط بازی ایجاد کرده ایم، سیگنال نرمی وجود ندارد، اما ساختار واقعی چرخه دو ساله این است. مدام توسط اعضا بررسی می شود.

او با اشاره به آینده ای مطمئن برای رقابت حداقل تا سال 2031 گفت: “ما قبل از اینکه به سال آینده برویم، نظرات آنها را دریافت می کنیم، اما خبر خوب این است که WTC حداقل برای هشت سال آینده امضا شده است.”

وسیم افزود که بهبود کیفیت کریکت منجر به علاقه بیشتر به طولانی ترین شکل بازی شده است.

ما واقعاً در این نسخه دوم پیشرفت کرده ایم. 69 مسابقه و تنها 12 تساوی که به ما می‌گوید در کریکت یک مقدار مثبت مثبت وجود دارد و مردم در تلاش هستند تا نتیجه بگیرند زیرا هدف نهایی رسیدن به فینال است.

ما دیدیم که انگلیس بازی کریکت تست را تغییر داد و این نوید خوبی برای آینده است. من فکر می کنم کیفیت کلی کریکت برای همه قابل مشاهده است و ما دو تا از بهترین تیم ها را در فینال داریم.»

موضوعات مطرح شده در این مقاله