I-League 2020-21 در تاریخ 9 ژانویه آغاز می شود: تمام فدراسیون فوتبال هند

I-League 2020-21 در تاریخ 9 ژانویه آغاز می شود: تمام فدراسیون فوتبال هند

تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند برنده مسابقات I-League 2020-21 خواهد بود.© توییتر


فدراسیون فوتبال تمام هند (AIFF) روز شنبه اعلام کرد ، چهاردهمین دوره لیگ قهرمانان I در 9 ژانویه سال آینده در کلکته آغاز می شود. 11 تیم شرکت کننده باید طبق برنامه ای که به زودی اعلام می شود ، 14 روز قبل از اولین مسابقه خود وارد حباب بیولوژیکی شوند. مسابقات به صورت زنده از 1Sports پخش خواهد شد. با تشکر از بیماری همه گیر COVID-19 ، دوره قبلی لیگ دسته دوم به طور ناگهانی متوقف شد تا فوتبال در هند در اکتبر امسال از طریق مقدماتی لیگ I از سر گرفته شود. دولت بنگال غربی و اتحادیه فوتبال هند (IFA) برای سازماندهی موفقیت آمیز مسابقات مقدماتی با AIFF همکاری کردند.

بوق تجاری

سوناندو دار ، مدیرعامل لیگ ها ، از ذینفعان به دلیل “حمایت بی قید و شرط” آنها در برگزاری مسابقات بدون سر و صدا تمجید کرد.

“ما نمی توانیم از دولت بنگال غربی و IFA برای حمایت بی قید و شرطشان در میزبانی مقدماتی مسابقات قهرمان I-League امسال تشکر کنیم. بدون حمایت آنها ، ما حتی نمی توانستیم به راحتی و بدون دردسر مسابقات را فکر کنیم.”

“مسابقات Hero I-League به یک مرحله تمرین برای دوره بعدی Hero-I-League تبدیل شده است ، زیرا این مسابقات از همه لحاظ یک دوره طولانی تر و دشوارتر خواهد بود.”

دار گفت: “ما برای دستیابی به موفقیت های بزرگ دست در دست هم خواهیم داشت و اطمینان داریم که می توانیم این کار را با موفقیت انجام دهیم.”

بالا رفته

هر 11 تیم قبل از اینکه به دو گروه مختلف تقسیم شوند ، در مرحله اول لیگ به مصاف یکدیگر می روند. شش تیم برتر با توجه به امتیازات جدول ، یک بار دیگر برای تعیین برنده به مصاف یکدیگر می روند و پنج تیم دیگر در قالب یک پا به مصاف یکدیگر می روند.

تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند (جمع امتیازات جمع شده از هر پانزده مسابقه) برنده I-League 2020-21 خواهد بود. این مسابقات مطابق با توصیه های COVID-19 که توسط وزارت بهداشت اتحادیه صنفی منتشر شده است ، برگزار می شود و هیچ تماشاگری در طول مسابقه اجازه ورود به ورزشگاه را نخواهد داشت.

مباحث ذکر شده در این مقاله