Halloween 2020: K-pop – موسیقی

هالووین یکی از جالب ترین زمان های تبدیل شدن به یک طرفدار کی پاپ است. از لباس های وحشتناک گرفته تا نمایش ها و برنامه های مضمونی ، محتوای زیادی برای خوردن وجود دارد. هالووین می توانست از اروپا سرچشمه بگیرد ، اما به نظر می رسد مشاهیر کره جنوبی این جشنواره ارواح را درست همانطور که زامبی ها مغز انسان را دوست دارند ، دوست دارند. آنها در تلاشند تا جنبه های دمدمی مزاج و آزاد خود را آزاد کنند ، همیشه سعی می کنند یکدیگر را نزدیک کنند. امسال هر چند مهمانی های معمول معمول غیرممکن بود ، به لطف بیماری همه گیر Covid-19 ، روح هالووین در سرزمین هال همچنان بالا بود.

سونمی ، سازنده محبوب “Gashina” ، به Maleficent و Koanashi تبدیل شد تا برای طرفداران خود هالووین آرزو کند. عضو سابق Wonder Girls یک مجری منحصر به فرد است و نام دمدمی مزاج می تواند نام میانی او باشد.

سونمی به عنوان Maleficent (چپ) و Koanashi

سونمی در نقش Maleficent (سمت چپ) و Koanashi (توییتر / میائیهیه)

گری ، خواننده و تهیه کننده ، الهام خود را برای هالووین در کلانتر وودی از کلانتر فیلم داستان اسباب بازی پیدا کرد. وی همچنین در استوری های خود در اینستاگرام گزیده هایی از یک دیدار کوچک را با سایر موسیقی دانان به اشتراک گذاشت.

خواننده غمگین لی هی جناح شیطانی خود را فاش کرده است. به نظر می رسد لی هی اوایل جشن هالووین را با برخی از دوستان خود ، از جمله جیمی خواننده ، که بازی A خود را نیز معرفی کرده است ، جشن گرفته است.

بخوانید | در خانه بمانید ، زندگی را نجات دهید ، با IN2IT ، Dreamcatcher ، AleXa در K-pop Be The Future تماس بگیرید

از نکات قابل توجه در فصل هالووین اجراهای ویژه چندین گروه بود – Everglow ، Cravity ، Loona ، WEi ، Verivery و موارد دیگر – با لباس و آرایش ، از ترسناک و شیرین به نظر می رسد.

این یک نمایش جالب از “Black Cat Nero” ATEEZ است که به نظر می رسد در آنها دیوانه بازی می کنند:

ملکه وحشت – Dreamcatcher – دختری تیزهوش ، که مفهوم خود از این گروه فوق العاده است – نسخه رقص ویژه آهنگ “Boko” خود را در هالووین برای طرفداران خود به اشتراک گذاشت. نوع لباس پوشیدن؟ زامبی از درام تاریخی پادشاهی!

گروه کی پاپ Dreamcatcher به عنوان زامبی های کره ای

گروه کی پاپ Dreamcatcher به عنوان زامبی های کره ای (توییتر / hf_dreamcatcher)

در همین حال ، گروه K-pop Stray Kids روحیه هالووین را در جمع طرفداران مجازی خود به ارمغان آورد. طرفداران ستاره های مورد علاقه خود را با لباس های دراکو مالفوی ، چاک – عروسک قاتل ، تاریکی دروگر از درام K معروف “گوبلین” ، “شرلوک هولمز” و غیره مشاهده کردند.

فرزندان ولگرد Bangang مانند خون آشام ها هستند

کودکان ولخرج بانگچانگ به عنوان یک خون آشام (توییتر / کودکان ولگرد)

گروه دختران Everglow نیز یک مهمانی هالووین را بین خود ترتیب دادند و به نظر می رسد که موضوع آنها یک باند زن قهرمان بود.

(LR) میا در نقش ماتیلدا ، اوندا در نقش هارلی کوین ، عایشه در نقش لری کرافت ، اتحادیه اروپا در نقش سارا کانر ، سیهون در نقش جادوگر قرمز ، اسکله درنده ، ایرنه در نقش بیوه سیاه

(LR) میا در نقش ماتیلدا ، اوندا در نقش هارلی کوئین ، عایشه در نقش لاری کرافت ، اتحادیه اروپا در نقش سارا کانر ، سیهون در نقش جادوگر قرمز ، ایرنه در نقش بیوه سیاه (توئیتر / Everglow_staff)

گروه کی پاپ The Boyz یک گروه کاملاً خوش رنگ را برای هالووین جمع کرده است. در حالی که برخی مسیر یک ابرقهرمان را دنبال می کردند ، عده ای دیگر به فیلم ها و درام های محبوب کره ای روی آوردند. آیا می توانید شخصیت لی مین هو را با پسران بیش از گلها و پسر گرگینه سانگ چونگ کی مشاهده کنید؟

گروه کی پاپ The Boyz در یک مهمانی هالووین

گروه کی پاپ The Boyz در یک مهمانی هالووین (توییتر / Creker_Theboyz)

شگفتی جالب دیگر در هالووین مهمانی آنلاین Momoland بود ، جایی که خوانندگان در آن نقش های Tinkerbell ، Cat Cat ، Sailor Moon ، Marilyn Monroe و خنده دارترین قهرمانان بازی محبوب “در میان ما” را بازی می کردند.

(LR) JooE ، جین و نایون ، هایبین ، آهین ، نانسی از مومولند

(LR) JooE ، Jane و Nayun ، Hebin ، Ahin ، Nancy از Momoland (توییتر / MMLD_Official)

متأسفانه ، بزرگترین اسامی این صنعت مانند BTS ، Blackpink ، GOT7 ، EXO و … در این عمل وحشتناک ناپدید شده اند. در اینجا امیدواریم که هالووین 2021 و بدون ویروس کرونا برای همه بزرگتر و ایمن تر باشد. تا کنون ، از این تصاویر سبک بگیرید و تعطیلات وحشتناکی را پشت سر بگذارید ، البته با توصیه های اجتماعی برای فاصله گرفتن. هالووین مبارک!

تعامل با نویسنده در توییتر /TheMissCurious

دنبال کردن htshowbiz بیشتر